3nm Palladium Nanoparticle Низька температура затвердіння, використовується для водневих датчиків або каталізу

3nm Palladium Nanoparticle Низька температура затвердіння, використовується для водневих датчиків або каталізу

3nm Palladium Nanoparticle

Відомості про продукт

ETEB Technology, один з провідних виробників і постачальників в Китаї, тепер приносить вам якість і надійність 3nm паладію наночастинок низької температури затвердіння, використовується для сенсорів водню або каталізатора. Ласкаво просимо, щоб купити якість сипучих продуктів з нами і індивідуальні замовлення також вітаються.


Розмір частинок: 3nm
Отверждение Температура: менше 250 ℃


Застосовують в електронних паст, датчиків водню і каталізу.


Наприклад, виробники автомобілів використовують паладій як каталізатор в каталізаторі в автомобілі, щоб зробити повітря забруднює молекули з вашого вихлопних газів автомобілів менш шкідливою. Використання наночастинок паладію збільшує площу поверхні і відсоток атомів платини, доступних для контакту з молекулами, що беруть участь в реакції. Це дозволить вам піти з меншими кількостями паладію.

наночастинки паладію, як було показано, щоб бути ефективними каталізаторами в різних хімічних реакцій. Наприклад, наночастинки паладію можуть зменшити кількість платини, який повинен бути використаний в якості каталізатора в паливних елементах. Паладій коштує приблизно половину того, що витрати платини, які могли б допомогти знизити вартість паливних елементів.

Дослідники також виявили, що використання наночастинок паладію може поліпшити продуктивність каталізатора. В ході лабораторних випробувань, вони виявили, що паливний елемент з використанням каталізатора, виготовлений з цими наночастинками генеруються в 12 разів більше струму, ніж один, що містить каталізатор з використанням чистої платини. Паливний елемент також тривав десять разів більше.

Паладій може також поліпшити продуктивність наночастинок заліза використовується для очищення органічних забруднювачів в грунтових водах. Додавання паладію наночастинок заліза дозволяє їм вносити більшу кількість електронів по відношенню до реакції, збільшуючи швидкість, з якою хлоровані вуглеводні, такі як TCE деградують.


Розмір частинок: 3nm
Отверждение Температура: менше 250 ℃


Застосовують в електронних паст, датчиків водню і каталізу.


Пара:Розмір контрольованого синтезу 4nm золото (Au) Наночастки Унікальних властивості оптоелектронних, що застосовуються в органічних фотовольтаїки, сенсорні Зонди, терапевтичні агенти, Drug Delivery в біологічний і медичних додатках, електронні провідниках і каталіз Наступний:Завод прямого надолужувати відмінні дисперсії немає агрегації діаметром 20-30nm довжиною 20-25um срібні Нанодротинний проводять чорнила покриття

Розслідування