Новий лобове скло VW, відображає тепло, Розморожує Лід без проводів розжарення

- Mar 01, 2017 -

Ви можете подумати , лобове скло технологія не є осередком для дослідження, але Volkswagen тільки що випустила новий тип вітрового скла , що адреси деякі дуже загальні питання.


"Клімат вітрового скла" Фольксваген покінчила з видимими нагрівальними елементами , встановленими в нагріту лобове скло. Замість того, щоб є тонкий шар електропровідного срібла всередині багатошарового скла. Максимум 400-500 Вт проходить через шар, допомагаючи розплавити лід. Існують також додаткові нитки під двірники , щоб зупинити їх від замерзання до скла.

Фольцваген-клімат-windscreen.jpg

Переваги виходять за зимовий період . Цей тонкий шар срібла, в той час як невидимий для пасажирів, виступає в якості пасивного теплового екрану, зменшуючи кількість тепла , яке входить в кабіну , коли світить сонце. Volkswagen вважає , що може зменшити внутрішню температуру на 15 градусів більше , ніж традиційні скла.

Ця система є трохи більш елегантно, ніж звичайні вітрове скло з підігрівом ви зіткнетеся, які відрізняють тонкі проводи нитки напруження. Ці дроти в основному невидимими, але при певних умовах, вони стають цілком очевидними і трохи дратує. Більшість автомобілів Jaguar Land Rover мають цей тип вітрового скла.

Це не здається, що ця технологія підходить до США зовсім ще. Він буде почати в якості опції для ряду Євро-ринку автомобілів Volkswagen, включаючи Golf , Golf Sportsvan, Tiguan , Sharan, Passat і Passat Variant. Ціни починаються від 340 євро, який перетворює близько $ 365 на момент написання.Пара:Clariant запускає Nano Silver проводять чорнилом Наступний:Електрохімічні Отримували Silver Nanoflakes і нанопроволок