За допомогою струменевого друку побудувати інтелектуальні гібридні гнучких мікросхем

- Mar 27, 2017-

Дослідники з університету Барселона розробили метод склеювання побудувати інтелектуальні гібридні гнучких схем використання струминному принтері чорнила Наночастки срібла.

Потреба у швидкий, але надійний і дешеві процесу для розробки схем, який також допомагає зменшити вплив на навколишнє середовище процесів виготовлення стандартних став основою для розвитку зв'язків техніку. Дослідники вибрав Наночастки срібла, срібла для чорнила, тому що це широко доступні і легко відтворити на стабільний чорнила. Срібло в той час як сама недешево, суми, що використовується в процесі був достатньо низьким, щоб зберегти витрати на техніку вниз, дослідники кажуть.

Метою проекту було використовувати той же обладнання при одночасному підвищенні продуктивності стандартний основі кремнію виробництва за допомогою струменевого друку для схеми і склеювання фішки. andquot; Ми розробили кілька електроніки схеми з струминний друк, і багато разів ми вставити чіп поверхні навісні пристрій (SMD) для досягнення цілей,"говорить Хав'єр Arres, член дослідницької групи в Барселонський університет. "Наш підхід був використовувати й тією ж машиною для склеювання, який використовувався для друкованих схеми".

Як вони це робили

Склеювання техніка срібло чорнила крапельки були здані на зберігання близько до області перекриття між колодками SMD пристрій і друкованих нижній струмопровідного контури. Рукописні дані потім текла через інтерфейс за Капілярність. Це працювало як Губка, як малі порожнеч поглинаються рідина, що дозволяє рідини для оформлення з поверхні.

Фарби наночастинки срібла (AgNP) мають високу електропровідність після теплового процесу за дуже низьких температур і дослідники змогли сформувати високої електричної струмопровідного взаємозв'язку під час процесу. Дослідники змогли створити інтелектуальні гібридні гнучка схема на папері, де різні SMDs де зібрані AgNP чорнилом.

Розвиток може мати наслідки для майбутніх програм. "Ми вважаємо, що нашу роботу буде поліпшити існуючі РФ [радіочастотної] теги, збільшити і заохочувати смарт-упаковки, підвищення носяться електроніки, гнучкі електроніки, папери електроніка.. наші результати змусити нас повірити, що щось неможливо", говорить Arrese.


Пара:Каталітичний посуд робить Metal Recycling Easy Наступний:Студентам продемонструвати свої навички науки