Провідні чорнило і паста бізнесу: все змінюється

- Feb 20, 2017 -

Все змінюється в проводять чорнила і пасти Busines с. IDTechEx е stimates , що він проводять фарби і пасти ринок досягне майже $ 1,7 млрд в 2026 році в поточних цінах на метали. Micro розміру срібні проводять пасти буде домінувати на ринку, контролюючи майже весь ринок в 2016 році.
 
Наночастки срібла, проте, стають все більш конкурентоспроможними, знаходячи застосування в діапазоні для нових додатків секторів , щоб стати на ринку $ 80 мільйонів в 2026 році Мідь залишатиметься порівняно незрілі технології, але домогтися обмеженого успіху , як встановлено нові системи затвердіння , щоб відкрити двері продажів міді чорнила.
 
Панель сонячної індустрії буде 1.5k ринок тонн в 2016 році для screenprinted проводять паст стрільби типу. На рівні пасти, нова група постачальників буде скоро домінувати в цьому справа, а на рівні порошку, користувачі будуть примусово за рахунок більш диверсифікованої бази постачальників.
 
Сенсорний екран краю електрода ринок продовжить своє зниження. Ширина лінії поверх відстані (L / S) зменшився до 20/20, штовхаючи трафаретний зі стандартними PTF , за її межами і відкриває двері фотоотверждаемой пасти. Офорт на основі технології знайдуть додаткові можливості , як лицьова панель додатково звужується в той час як стандартні виправлення PTF збереже певну частку в кінці дешевої ринку.
 
Датчики , такі як датчики автомобіля, розміщення друкованих датчиків п'єзорезистивних і деяких версіях сенсорів глюкози буде залишатися істотною ринковою ніші для провідних паст, як буде автомобільний сектор з його змішаної угрупованням застійним традиційних і високими темпами зростання нових додатків. ВЧ і СВЧ RFID антени ринки будуть рости , але буде бачити відносна частка ринку типів чорнила перетворити в найближче десятиліття.
 
3D антени з використанням аерозольного друку буде продовжувати набирає обертів. Такий підхід буде конкурувати в лоб з MID (погонажних межсоединений пристроїв) методи і стати істотним гравцем на ринку побутової електроніки. Металева сітка в якості альтернативи ITO буде робити повільні набіги , незважаючи на період консолідації в очікуванні в TCF промисловості, створюючи попит на наночастинки срібла , який використовується при заповненні чи друку тонких ліній.
 
Нові ринки з'являться і створювати нові вимоги до роботи даного продукту. У прес-формі електроніки вимагатиме чорнило , які можуть розтягуватися і виживають процес термоформования / формування. Електронні текстиль зажадає чорнило, які дійсно розтягування і витримувати повторювані цикли промивки. 3D друкована електроніка та принтери настільних друкованих плат потрібно високу провідність і низькі температури чорнила , щоб відкрити нові широкі можливості для прототипування 3D принтерів і дизайнерів ланцюга. Всі ці ринки готові для швидкого зростання при умови , технологічні інновації можуть задовольнити ринкового попиту.
 
Зверніть увагу , що чорнило продажу ціни знизилися з - за зниження цін на сировину і метал , а й надавали тиск на рентабельність, що призводить до зниження наших прогнозів доходів.
 
" Провідні ринки чорнила 2017-2027: прогнози, технології, Гравці " Я В останній доповіді DTechEx на провідній фарби і пасти ринку, забезпечує комплексне уявлення проводять чорнила і пасти ринку, даючи докладні прогнози розвитку ринку 10-річний сегментовані шляхом застосування і типу матеріалу, а також детальний аналіз по крайней мере 17 існуючих і знову виникаючих область застосування.


IDTechEx направляє стратегічні бізнес - рішення на основі своїх досліджень і події послуг, допомагаючи вам прибуток від нових технологій. IDTechEx забезпечує незалежні дослідження, бізнес - аналітику і консультації для компаній по всьому ланцюжку створення вартості на основі основних науково - дослідницької діяльності і методик , що забезпечують дані , переслідуваних лідерами бізнесу, стратеги і нових технологій розвідниками , щоб допомогти своїм бізнес - рішень. Зацікавлені люди можуть дізнатися більше на www.IDTechEx.com, і обговорити їх потреби, можуть зв'язатися з IDTechEx на research@IDTechEx.com.
 

Пара:Електрохімічні Отримували Silver Nanoflakes і нанопроволок Наступний:TMDC Nanoflakes Робить новий тип сонячних батарей Фотосинтетичний