Студентам продемонструвати свої навички науки

- Mar 24, 2017-

Грейт-Фоллс коледжу МГУ був упакований у вівторок вранці як Монтана регіону II науки та інженерного ярмарок почалися.

Студенти в шести-12 класи від льодовика, Toole, свободи, Тетон, Pondera, каскаду та Джудіт басейну округів упаковані коридорах школи з проекту дошки і прототипами. Вісімнадцять шкіл і кілька дому школа студентів були представлені.

Понад 150 суддів блукав коледжу, розпитували 308 учнів середніх шкіл і 44 старшокласники від гіпотеза до висновку і всі між ними.

Велика сьомий Грейдер Кейд Хатчинс гордо продемонстрували його торнадо труб, незважаючи на те, що його гіпотеза цієї гарячої води буде подорожувати по на торнадо швидше, ніж холодною водою, виявилися неправильні.

"Я думав, що так як гарячі молекул рухаються швидше у воді, було б швидше,", сказав Кейд. "Я прийшов до висновку що холодного молекул були більш щільно упаковані, так що вода був щільніше і він затонув. Це як гарячого і холодного повітря або океан струмів."

Кейд створений свій проект з двох пляшок содової 32-унція і червоний, пластикові пляшки сполучну лінію.

Кейд використовується для MacGyvering матеріали разом зі своїм досвідом з велика в НАСА-проект. Він допомагає створити скафандрі, яка може витримати вакуумі космічного простору.

"Я думаю, що коли я виросту, я хочу бути інженер."

B9326689574Z.1_20170314201824_000_GHVHNURQT.1-0.jpg

Leanne морозу, директор загальної освіти, бізнесу, технологій і передачі поділу в МГУ коледжу Грейт-Фоллс, сказав, що мета цієї події збуджується області студентів про галузях науки і техніки.

"Це прекрасна можливість для студентів різного віку показати їх ентузіазм для науки", сказав Мороз.

Нагорі молодший Avery Харріс Сіммс стояв перед її фанери проекту табло, що ілюструє кращий спосіб очистити медичного обладнання для хворих на кістозний фіброз. Avery підійшов до її проект з сентиментальним вкладення.

Евері в діда покладалися на медичне обладнання, але часто очистив його, тільки ополіскування його а потім залишити його. Avery уявляв собі, цей метод був неефективним в речей від росту бактерій.

Avery почав працювати в коледжі з лікарем, чия дочка має кістозний фіброз. Вона була удостоєна виклик: вона може вивести, який метод очищення є найбільш ефективним для пацієнтів покладатися на медичне обладнання?

Avery використовуються три різних типів бактерій в її експеримент: e. coli, staph і pseudomonas паличка. "Я хоча кип'ятіння був би найбільш ефективним," сказала вона. "Це відповідає дійсності, але більшість медичного обладнання з пластику і тільки кип'ячену протягом п'яти хвилин, перш ніж він почне плавитися".

Вона також експериментував з золотих і срібних Наночастки срібла, щоб побачити, якщо вони б запобігти зростання. Вона прийшла до висновку, що він зробив роботу з деякими з бактерій, а не зупинити всі з них.

Багато студентів покласти стільки часу в представляючи свої проекти, як це було проведення експериментів. Дошки всіх форм, розмірів і кольорів ілюстрував свої методи і висновки з текстом, фотографіями та діаграм.

Аманда Nix, 7-12 вчитель науки в Sunburst, сказав, що цей досвід є надзвичайно важливим для студентів.

"Крос навчальної," Nix сказав. "Вони письмово, дослідження, представляючи і вивчення нових комп'ютерних програм для науки."

Sunburst студентів працювали у своїх проектах майже виключно під час школи час, щоб переконатися, що кожен студент повинен був такий же рівень час і доступу, щоб завершити свої експерименти.

B9326689574Z.1_20170314201824_000_G8VHNUROH.1-0.jpg

"Все це робиться в школі так що вони можуть підтримувати один одного і вчителі там," Nix сказав. "Це рівнів ігрове поле для всіх студентів, який не має підтримки на дому".

Всі науки справедливе запасів було передбачено Sunburst студентам місцевих спонсора.

Частина середньої школи наука ярмарок санкціонована Intel Міжнародного Науково -інженерного ярмарок. Топ-проекти від класах середньої школи будуть мати право брати участь в національних ISEF заході в Лос-Анджелесі в травні.

Нагороду вручила мер Василь Гринченко.

Наука ярмарок продовжує у четвер, 16 березня для студентів високого початкового. Вона буде починатися о 8:30 ранку і триватиме до 2: 00 Грейт-Фоллс коледжу МГУ СТОВБУРОВИХ клубу будуть розважати аудиторії з кількох наукових експериментів о 11:15 ранку Потім церемонії нагородження починається в 1 вечора
Пара:За допомогою струменевого друку побудувати інтелектуальні гібридні гнучких мікросхем Наступний:Cambrios для прискорення срібних Нанодротинний прийняття глобально зі створенням CAM Китаю