Ляпіс шкоди для людського організму

- Oct 24, 2017 -

Ляпіс це безбарвна кристал, розчиняються у воді. Чистого срібла нітрат стабільний до світла, але через загальний продукт чистоти недостатньо, водного розчину і твердому часто зберігаються в коричневих реагенту пляшку. Для фотографічної емульсії, срібло, дзеркало, друк, медицина фарбування волосся, тест хлорид, бромід і йодид тощо, також використовується в електронній промисловості.

Аналітична хімія для опадів хлорид-Іони, робочого еталону Ляпіс для калібрування розчином хлориду натрію. Солі неорганічних промисловості для виготовлення інших срібло. Електронна промисловість використовується при виготовленні струмопровідного Клеї, новим газового очищувачі, A8x молекулярної Сита лудіння і рукавичці рукавички. Фотографічні промисловості для виготовлення фільм, Рентгенівська плівка і фотоплівки й інші фотографічних матеріали. Electroplating промисловості використовується для срібло напиленням електронних компонентів та інші ремесла і також використовується в якості посрібленими матеріалу для дзеркал і Термоси. Акумуляторну галузь використовується для виробництва срібло цинкові акумулятори. Препарат використовується в якості фунгіциду, корозії агента. Японський хімічної промисловості для фарбування волосся і так далі. Аналітична хімія використовується для визначення, хлор, бром, йод ціаніду та роданистий.

Срібло ціаніду, таких як Тіо сірчана кислота срібло сріблення, срібло Гальванічне срібло, срібло imide дисульфідний срібло срібло sulfosalic кислота срібло та інші основні сіль. Є джерелом іонами срібла. Ляпіс зміст курсу сріблення провідності розчину, дисперсії і опадів мати певний вплив. Загальні дозування є 25-50 г/л.

Водний розчин Ляпіс може бути зменшена органічних відновлюючим альдегіди і цукрів. Так що це реагент для перевірки альдегіди і цукрів. Визначається хлорид ion, визначення марганцю каталізатор, гальваніка, фотографії, порцеляни забарвлення.

Які небезпеки Ляпіс для людського тіла?

В основному срібні іонів важких металів, буде отруєний, в руках буде білий, головним чином важкими металами, викликані білка denaturation.

Ляпіс це безбарвна кристал, розчиняються у воді. Чистого срібла нітрат стабільний до світла, але через загальний продукт чистоти недостатньо, водного розчину і твердому часто зберігаються в коричневих реагенту пляшку. Для фотографічної емульсії, срібло, дзеркало, друк, медицина фарбування волосся, тест хлорид, бромід і йодид тощо, також використовується в електронній промисловості.

Ляпіс у випадку чорний, розкладання органічних речовин сірий срібло. Чистого срібла нітрат стабільний до світла, але через загальний продукт чистоти недостатньо, водного розчину і твердому часто зберігаються в коричневих реагенту пляшку. Ляпіс нагрівається до 440 ° C розкладається на срібло, азот, кисень і діоксиду азоту. Водний розчин і етанол рішення на еліксир нейтральною реакцією, срібла нітрат з ряду реагентів реакції опадів або координації реагування. Наприклад, з реакцією сірководню, формування сульфідні срібло чорний Ag2S опадів; з калію хромат реакції, формування червонуватий коричневий срібло обробка хромат Ag2CrO4 опадів; з натрію водню фосфат реакції, формування жовтий срібло фосфат Ag3PO4 опадів; реакція галогенні іонами, утворюючи срібло галогенні AgX осад. Але й з роллю лугу, формування коричневий чорний срібло оксид Ag2O опадів; з роллю оксалатних іонів сформувати білий Срібний оксалатних Ag2C2O4 опадів. Ляпіс може реагувати з NH3, CN-, SCN - і так далі для формування різні координації іонів.

використання:

Аналітична хімія для опадів хлорид-Іони, робочого еталону Ляпіс для калібрування розчином хлориду натрію. Солі неорганічних промисловості для виготовлення інших срібло. Електронна промисловість використовується при виготовленні струмопровідного Клеї, новим газового очищувачі, A8x молекулярної Сита лудіння і рукавичці рукавички. Фотографічні промисловості для виготовлення фільм, Рентгенівська плівка і фотоплівки й інші фотографічних матеріали. Electroplating промисловості використовується для срібло напиленням електронних компонентів та інші ремесла і також використовується в якості посрібленими матеріалу для дзеркал і Термоси.


Пара:Істотна відмінність Ляпіс Наступний:Взаємодія наночастинки срібла