Срібло Nitrate характеристики на

- Nov 03, 2017-

Нітрат срібла є хімічна, в основному використовується для срібло сріблення, дзеркало, друку, фармацевтичній та інших галузей, Ляпіс має водорозчинні властивості, у нього немає кольору, срібла нітрат високої чистоти Ляпіс для реакції світло більш стабільна.

У випадку, якщо хлориду, інші реакцій, бромід і йодид згенерує нерозчинний у воді, нерозчинний у азотна кислота, Срібна хлорид (білий осад), срібла нітрат срібла бромід (світло-жовтий осад), йодид срібла (жовтий осад) і так далі . Він часто використовується, щоб перевірити наявність хлорид-іони;

Розчинні в ефір та гліцерину, злегка розчиняються у етанолу, практично нерозчинний у концентровані азотної кислоти. Водний розчин був слабо кислому. Ляпіс рішення містить багато іонами срібла, так що окислення є сильним і є певні агресивний, медичні для розповсюдження грануляційної тканини, срібла нітрат розведеної рішення для очей інфекцій фунгіциду. Після плавильні світло жовтувата рідина, після лікування, як і раніше білий.

Ляпіс у випадку чорний, розкладання органічних речовин сірий срібло. Чистого срібла нітрат стабільний до світла, але через загальний продукт чистоти недостатньо, водного розчину і твердому часто зберігаються в коричневих реагенту пляшку. Ляпіс нагрівається до 440 ° C розкладається на срібло, азот, кисень і діоксиду азоту. Водний розчин і етанол рішення були нейтральним у лакмусовим і рН було близько 6. Кипіння точки 444 ℃ (розкладання). Існує окислення. При наявності органічної речовини срібла нітрат побачила світ стає сірий або сірувато-чорний. Ляпіс вступає в реакцію з серій реагентів для опадів або координації (див. комплексні сполуки). Наприклад, з реакцією сірководню, формування сульфідні срібло чорний Ag2S опадів; з калію хромат реакції, формування червонуватий коричневий срібло обробка хромат Ag2CrO4 опадів; з натрію водню фосфат реакції, формування жовтий срібло фосфат Ag3PO4 опадів; реакція галогенні іонами, утворюючи срібло галогенні AgX осад. Але й з роллю лугу, срібло Nitrate формування коричневий чорний срібло оксид Ag2O опадів; з роллю оксалатних іонів сформувати білий Срібний оксалатних Ag2C2O4 опадів. Нітрат срібла з NH3, CN, SCN та інші реакції утворення різних координації іонів.

Аналітична хімія для опадів хлорид-Іони, робочого еталону Ляпіс для калібрування розчином хлориду натрію. Солі неорганічних промисловості для виготовлення інших срібло. Електронна промисловість використовується при виготовленні струмопровідного Клеї, Ляпіс нові газові очищувачі, A8x молекулярної Сита лудіння і рукавичці рукавички. Фотографічні промисловості для виготовлення фільм, Рентгенівська плівка і фотоплівки й інші фотографічних матеріали. Electroplating промисловості використовується для срібло напиленням електронних компонентів та інші ремесла і також використовується в якості посрібленими матеріалу для дзеркал і Термоси. Акумуляторну галузь використовується для виробництва срібло цинкові акумулятори. Препарат використовується в якості фунгіциду, срібла нітрат корозії агента. Японський хімічної промисловості для фарбування волосся і так далі. Аналітична хімія використовується для визначення, хлор, бром, йод ціаніду та роданистий.

Срібло ціаніду, таких як Тіо сірчана кислота срібло сріблення, срібло Гальванічне срібло, срібло imide дисульфідний срібло срібло sulfosalic кислота срібло та інші основні сіль. Є джерелом іонами срібла. Ляпіс зміст курсу сріблення провідності розчину, срібла нітрат дисперсії і опадів мати певний вплив. Загальні дозування є 25-50 г/л. Водний розчин Ляпіс може бути зменшена органічних відновлюючим альдегіди і цукрів. Так що це реагент для перевірки альдегіди і цукрів. Визначається хлорид ion, визначення марганцю каталізатор, гальваніка, фотографії, порцеляни забарвлення.


Пара:Неорганічна сполука чотири категорії Наступний:Механізм цитотоксичність наночастинки срібла