Ляпіс зміцнити вентиляції

- Aug 08, 2017-

Безбарвний, позбавленою смаку прозорий кристал або білий кристал, гіркий смак. Ляпіс щільність: 4.35, танення точки 212 ℃, кипіння точки: 440 ℃. Для зображень, дзеркал, срібла нітрат лудіння, приховані і незабутнє фарб, фарбування, порцеляни, забарвлення, травлення слонової кістки і хімічний аналіз

Важливі реагенти, медично використовується як антивірус, терпкий, срібла нітрат допомоги новонародженим очних запалень профілактики та ветеринарних лікування ран і місцевих запалення.

Тварина випробувань може призвести до Гемолітична анемія і Набряк легенів, неодноразові малих дозах срібло ін'єкції, може стати причиною анемії, кістковий мозок гіперплазія, тканини органів відбуваються срібло самовладання, срібла нітрат особливо нирок glomerulus субстрат срібло спокійним, можна привести до потовщення фільму.

Короткостроковий надмірне в шкірі слизових оболонок, мембрани стимуляцію і агресивних ефект, срібла нітрат до дихальних шляхів має пошкодження проявом є бронхіт, слизову оболонку дихальних шляхів холоднокровність срібло, срібло холоднокровність з'являється в кон'юнктиви по-перше, помилково після нітрат срібла, срібла нітрат слизової оболонки шлунково-кишкового тракту має на corrosivity.

Шкіри срібло спокою, загальний руку, передпліччя та інших піддається частинах, Ляпіс показ сіро-коричневі чорні плями, деякі люди з'являються тіла шкіри срібла, срібла нітрат срібла спокійним зміни є часто тривалий, не просто зникають, срібла нітрат вплив на органи дихання може призвести до хронічного бронхіту.

Нітрат срібла є сильним окислювача з пожежної небезпеки. Вогонь з водою.

Співіснують з органічних речовин, коли світло є чорний, срібла нітрат, якщо існує сірководню, незалежно від того, чи дійсно потемніла вогні. Можна розкласти на срібло шляхом нагрівання.

Після того, як помилково подається нітрат срібла, срібла нітрат, він може швидко вдихати концентровані солоною водою і промити шлунок з 2% хлорованої натрію ін'єкції зробити формування хлорид срібла осад та інші симптоматичне лікування. Ляпіс шкіри та очей слизової оболонки срібла, можуть бути використані тіосульфат натрію і заліза калію ціаніду суміш, срібла нітрат місцевих черезшкірної або conjunctival ін'єкцій, немає певного ефекту.

Для того, щоб запобігти розкладання Ляпіс, можуть зберігатися в коричневі пляшки або світла на захищений контейнери, при низькій температурі, вентиляції, далеко органічних і легко окислених речовини. Завантаження метод: клас (II).

Ляпіс належить сильний окисного агент, корозійні речовини та забруднення навколишнього середовища. З деякими органічних або сірки, фосфор змішаних шліфування, вплив може бути спалені або вибухнула; Усе це має корозійний нітрат срібла. Після того, як шкіра фарбували Ляпіс рішення, чорні плями з'являються, срібла нітрат, що пов'язано з утворенням срібло чорний білка.

Ляпіс має певні токсичність, у організму шлунково-кишкові виробництва сильній корозії, дорослих смертоносні кількості близько 10 грамів. Зловживання Ляпіс може призвести до біль в животі, срібла нітрат блювота, кров і навіть перфорації шлунково-кишкового тракту. може призвести до опіків шкіри та очей. Працівників, які піддаються продукту протягом тривалого часу буде мати системного захворювання срібло тіла. Ляпіс прояви включають: широкий спектр пігментації шкіри, Сіро блакитний чорний або світло Шифер кольоровий, очей пошкоджень, викликаних срібло в очах Ляпіс дихальних срібло самовладання, викликані хронічного бронхіту і так далі.

Герметичні операції, зміцнити вентиляції. Оператор повинен носити гумових рукавичках і окулярах уникати капає на шкірі.

Зберігати в прохолодному, провітрюваному місці; Подалі від вогню та тепла. Уникати світла. Ляпіс температура не більше 30 ℃, відносній вологості не більше 80%. Ляпіс впакування повинні бути запечатані і не вологою. повинні бути, з легким паливо, зниження агента, луги класу, спирти, зберігати в різних їстівні хімічних речовин, уникнути змішаних зберігання.


Пара:Охорона навколишнього середовища наночастинки срібла Наступний:Неорганічна сполука розвитку