Істотна відмінність Ляпіс

- Oct 25, 2017-

На місці синтез Наночастки срібла і на розрив витончення вовни проводилося за умови, що немає відновлюючим було додано. У цій статті функціональних груп вовни волокон в основному використовуються для відновлення іонами срібла Наночастки срібла, срібла нітрат та взаємодії між синтезованих Наночастки срібла і білкових ланцюгів волокон вовна може відбутися. Відповідно до гіпотези, яка була доведена шляхом ультрафіолетового видно спектрів поглинання, срібла нітрат ще одна можливість, що ланцюг молекули білка вовни зшиті з amino diazo реакції amino шерсть рослинними волокнами. Тривалість температура дозволяє повний ріст срібло ядер в білка ланцюжку достатньо створити більше зшивання в ланцюзі білка шерсть рослинними волокнами.

Дослідники випадково розділити на дві групи пацієнтів з виразки в порожнині рота, хворих з експериментальної групи отримували Ляпіс припікання, срібла нітрат та контрольної групи отримували плацебо. Всі виразки лікували концентрації 10% лідокаїн для актуальними наркозу 5 хвилин до лікування.

У групі експериментальних Ляпіс тампоном був зроблений на поверхні виразка поки ураженої ділянки стала білий. В контрольній групі порожній бар знаходиться в той же час як виразки поверхні. У всіх хворих після лікування, промити рот водою протягом 5 хвилин. Ляпіс до запису ступінь біль у перший, третій і сьомий днів після операції, порівняння розмір виразці, вимірювання розміру виразці на сьомий день, нітрат срібла і час, необхідний для зцілити кишки.

Результати показали, що, хоча середній біль оцінки були аналогічними за передопераційної дві групи, однак, було істотна відмінність між експериментальна група і в контрольній групі у перший день і сьомий оцінка біль. На сьомий день після операції, срібла нітрат 60% хворих з експериментальної групи мали виразка зцілення, і лише 32% в контрольній групі було виразка зцілення; Середня зцілення час виразки експериментальна група була 2.7 днів, середня зцілення час виразки в контрольній групі була 5,5 днів.

Дослідження показали, що використання Ляпіс в спалювання афтозний виразки є безпечним і ефективним і швидке лікування режиму, може полегшити біль кишки, а також скоротити терміни загоєння виразки.


Пара:Срібні наночастинки динамічний процес Наступний:Ляпіс шкоди для людського організму