Ляпіс окисних

- Oct 17, 2017-

Нітрат срібла є свого роду Хімічні продукти, що використовуються в основному в посріблені, дзеркало, друк, медицини та інших галузей промисловості, срібла нітрат має розчинний у воді характеристики, вона не має жодного кольору, Ляпіс високої чистоти Ляпіс для світла реакція відносно стабільні.

Якщо хлорид-Іони, брому, йоду іонів тощо. Ляпіс будуть реагувати на виробляти нерозчинний у воді, нерозчинний у хлорид срібла азотнокислий (білий осад), срібло бромід (світло-жовтий осад), йодид срібла (жовтий осад) і так далі. Таким чином, він часто використовується для перевірки існування хлорид-Іони.

Розчинні в ефір і гліцерину, злегка розчиняються у безводного етанолу, практично нерозчинний у концентровані азотної кислоти. Водний розчин є слабо кислому. Ляпіс рішення містить велику кількість іонів срібла, так само окислення є сильніше, і є певні корозійних, срібла нітрат медичних використовувати для грануляційної тканини корозії гіперплазія, розбавити розчин для очної інфекції фунгіцидів. Після плавлення, світло жовтувата рідина, це як і раніше білий після затвердіння.

Ляпіс перетворився на срібло, коли стає органічної речовини сірого й чорного кольорів. Чистого срібла нітрат є стабільним при освітленні, але його водного розчину і твердих тіл часто тримають в пляшку коричневий реагенту через загальні чистоту продукту. Ляпіс розкласти на срібло, азот, срібла нітрат кисню і діоксиду азоту при нагріванні до 440 ℃. водного розчину і етанол рішення є нейтральною реакцією на лакмусовим, рН близько 6. Кипіння точки 444 ℃ (розкладання). Окисних. При наявності органічної речовини побачити світло-сірого або сіро чорної. Ляпіс може реагувати з низкою реагентів для осадження реакцій або координації реакції (див. комплексні сполуки). Наприклад, з реакцією сірководню, формування чорний срібло сульфідні ag2s опадів; реакції з калію хромат, формування червоно коричневий хрому кислотні срібних Ag2cro4 атмосферних опадів; реакція з Дигідрофосфат натрію, утворюючи жовтий срібло фосфат ag3po4 осад; реакція галогенні іонами, срібла нітрат, формування срібло галогенні agx осад. Також може бути з лугу дій, форма коричневий чорний окислених срібних ag2o осад та щавлевої кислоти корінь ion дії форми білий щавлевої кислоти срібних Ag2c2o4 осад і т. д. Ляпіс може реагувати з NH3, CN і scn-формувати різноманітні координації іонів.

Аналітична хімія використовується для осадження хлорид-Іони, і робочого еталону Ляпіс використовується калібрувати хлоридно solutions. Неорганічні промисловості використовують для виготовлення інших солями. Радіоелектронної промисловості використовують у виробництві струмопровідного Клеї, Ляпіс нові газові очищення агентів, a8x молекулярної ситах посріблені і жити Робочі рукавички. Світлочутливої промисловості використовуються зробити фотографічних матеріалів, таких як фільм фільми, рентгенівських фотографічних плівок ПВХ і фотографічних. Гальваніки промисловості для електронних компонентів і інших ремесел лудіння, а також велика кількість дзеркал та матеріалу жовчного міхура срібло flask вакуум. Акумуляторну галузь використовується для виробництва срібло цинкові акумулятори. Ляпіс медицини використовується як бактерицидну і агресивних агента. Щоденний хімічної промисловості використовуються фарбувати волосся. Аналітична хімія використовується для визначення, хлор, бром, йод ціаніду та роданистий.


Пара:Неорганічна сполука повільним ростом застосування розвитку Наступний:Неорганічна сполука іменування керівні принципи