Ляпіс лікування

- Jul 31, 2017 -

Безбарвний, позбавленою смаку прозорий кристал або білий кристал, срібла нітрат гіркий смак. Щільність: 4.35, температура плавлення 212 ° C, кипіння точки: 440 ° c. використано для фотографії, дзеркал, срібла нітрат срібла посріблені, приховані і без вицвітання фарби, плями, порцеляни, забарвлення, травлення слонової кістки і хімічний аналіз

Важливі реагентів медично використовується як антивірусні агентів, срібла нітрат в'яжучі, допомоги новонародженим Офтальмологічний профілактики та ветеринарії як рани і місцевого лікування запальних.

Тварина тест може призвести до Гемолітична анемія і Набряк легенів, срібла нітрат повторюватися малих дозах срібло лиття, може призвести до анемії, myeloproliferation, тканини і organogenesis, срібла нітрат особливо визначення швидкості клубочкової базальної мембрани срібло спокійним, можна привести до потовщення базальної мембрани.

Короткостроковий надлишок шкіри роздратування і агресивних вплив на дихальних шляхів, бронхіт,

Шкіри срібло спокійним, загальні рука, передпліччя та інших піддається частинах, срібла нітрат показ сіро-коричневі чорні плями, деякі люди з'являються системних шкіри срібло спокою, срібла нітрат це срібло спокійним зміна часто міцний, легкий слабшати, вплив на дихання система може призвести до хронічного бронхіту.

Ляпіс сильний окисного агент і на ризик виникнення пожежі. Коли вогонь горить.

І органічні речовини співіснування з справи світлих чорний, срібла нітрат, якщо сірководню, з або без світла є чорні. Можна розкласти опалення і срібло.

Ляпіс у випадку органічної речовини сірий чорний, розкладання Ляпіс срібла. Чистого срібла нітрат стабільний до світла, але через загальний продукт чистоти недостатньо, водного розчину і твердому часто зберігаються в коричневих реагенту пляшку. Ляпіс нагрівається до 440 ° C розкладається на срібло, азот, кисень і діоксиду азоту. Водний розчин і етанол рішення були нейтральним у лакмусовим і мав рН близько 6. Кипіння 444 ° C (розкладання). Існує окислення. Ляпіс при наявності органічних важливо, побачити світло стає сірий або сірувато-чорний. Ляпіс вступає в реакцію з серій реагентів для опадів або координації (див. комплексні сполуки). Наприклад, з реакцією сірководню, срібла нітрат формування сульфідні срібло чорний Ag2S опадів; з калію хромат реакції, формування червонуватий коричневий срібло обробка хромат Ag2CrO4 опадів; з динатрієва водню фосфат реакції, формування жовтий срібло фосфат Ag3PO4 опадів; реакція галогенні іонами, утворюючи срібло галогенні AgX осад. Нітрат срібла, але також з роллю лугу, формування коричневий чорний срібло оксид Ag2O опадів; з роллю оксалатних іонів сформувати білий Срібний оксалатних Ag2C2O4 опадів. Ляпіс може реагувати з NH3, CN-, SCN - і так далі для формування різні складні іонів.

Аналітична хімія для опадів хлорид-Іони, срібла нітрат робочої посилання Ляпіс для калібрування розчином хлориду натрію. Солі неорганічних промисловості для виготовлення інших срібло. Електронна промисловість використовується при виготовленні струмопровідного Клеї, новим газового очищувачі, A8x молекулярної Сита лудіння і рукавичці рукавички. Фотографічні промисловості для виготовлення фотоплівки, срібла нітрат рентгенівської плівки і фотоплівки й інші фотографічних матеріали. Electroplating промисловості використовується для срібло напиленням електронних компонентів та інші ремесла і також використовується як срібних і срібні матеріал для дзеркал і Термоси. Акумуляторну галузь використовується виробляти срібло і цинк батареї. Ляпіс медицини, використовується в якості фунгіциду, корозії агента. Японський хімічної промисловості для фарбування волосся і так далі. Ляпіс аналітичної хімії використовується для визначення, хлор, бром, йод ціаніду та роданистий.


Пара:Особливості продукту срібло Nano матеріалу Наступний:Охорона навколишнього середовища наночастинки срібла