Нітрат срібла лікування

- Jun 28, 2017-

Безбарвний, срібний нітрат, несмачний, прозорий кришталь або білий кристал, гіркий смак. Щільність: 4,35, температура плавлення 212 ° С, температура кипіння: 440 ° С. Використовується в фотографічних, дзеркальних, сріблястих, прихованих і незкріпляющихся чорнилах, фарбування, фарфору, фарбування, травлення слонової кістки та хімічного аналізу важливих реагентів. Для антивірусної, терпкої, неонатальної офтальмії. Профілактика та ветеринарне лікування для рани та місцевого запалення.

Тваринний тест може призвести до гемолітичної анемії та набряку легенів, повторних невеликих дозувань срібного введення, може викликати анемію, мієлопрофілеацію, тканинну і органогенез, нітрат срібла, особливо спокійну мембрану клубочкової базальної залози срібла, може призвести до потовщення базальної мембрани.

Короткочасна передозування на шкірі та слизових оболонках має стимулюючий ефект та корозію, пошкодження дихальних шляхів на бронхіт, спокійне срібне сполучення підслизового срібла, спокійне срібло нітрат, спочатку з'являється в кон'юнктиві, після сприйняття слизової оболонки шлунково-кишкового тракту сніжної нітрату.

Сріблястий спокійний колір, загальна рука, передпліччя та інші відкриті ділянки, що мають сірі та коричневі чорні плями, деякі люди виявляють системне спокійне срібло шкіри, ця срібна спокійна зміна часто триває, легко вщухає, Silver Nitrate може призвести до впливу на дихальну систему До хронічного бронхіту.

Нітрат срібла є сильним окислювачем та піддається ризику пожежі. Коли вогонь в огні.

Співіснування органічних речовин з корпусом світла може бути чорним, нітратом срібла, якщо сірководень, з або без світла, є чорним кольором. Може розкладати нагріванням і сріблом

Шкіра: Одягати захисний одяг, щоб уникнути контакту шкіри.

Очі: з хімічними захисними окулярами.

Вдихання: Необхідно обладнати респіратором для запобігання надмірному надходженню нітратного пилу срібла або його суміші.

Після прийому нітрату срібла, можна швидко вдихати концентровану солону воду, а 2% натрію хлоридом повільно вводити шлункове промивання, так що утворення осадження хлориду срібла, нітрат срібла та інші симптоматичні методи лікування. Скіни та слизові оболонки зі сріблом спокійне захворювання, можуть бути використані тиосульфат натрію та суміш фериціанід калію, місцева інтрадермальна або підкон'юнктивальна ін'єкція, мають певний ефект.

Щоб запобігти розкладу нітрату срібла, нітрит срібла можна зберігати у коричневих пляшках або темних ємностях, в умовах низької температури, вентиляції срібла нітратом, в органічному речовині срібла нітрат і легко окислювати матеріал при збереженні.

Виникнення витоків, повинні носити захисні маски та рукавички. Нітрат срібла промити водою і розвести стік у каналізаційну систему.


Пара:Срібна наночастинка відгуку Наступний:Неорганічний сполучний склад сполуки