Срібло Nitrate без запаху

- Aug 24, 2017-

Нітрат срібла є безбарвний прозорий кристал або білих кристалів. Без запаху. Чистий в світло і повітря робить не зміна чорний, але наявність сірководню або трасування Органічні речовини можуть сприяти фото скорочення і чорний, розплавлений після світло жовтувата рідина, після лікування, як і раніше, білого кольору. Нагрівається до 440 ℃ коли розкладання на срібло, азот, кисень і діоксиду азоту. Затвердіння білка. Може використовуватися для визначення хлорид ion, визначення марганцю каталізатор, гальваніка, фотографії, порцеляни забарвлення.

Аналітична хімія для опадів хлорид-Іони, робочі посилання Ляпіс для калібрування розчином хлориду натрію. Солі неорганічних промисловості для виготовлення інших срібло. Електронна промисловість використовується при виготовленні струмопровідного Клеї, новим газового очищувачі, A8x молекулярної Сита лудіння і рукавичці рукавички. Фотографічні промисловості для виготовлення фотоплівки, Рентгенівська плівка і фотоплівки й інші фотографічних матеріали. Electroplating промисловості використовується для срібло напиленням електронних компонентів та інші ремесла і також використовується як срібних і срібні матеріал для дзеркал і Термоси. Акумуляторну галузь використовується виробляти срібло і цинк батареї. Препарат використовується в якості фунгіциду, корозії агента. Японський хімічної промисловості для фарбування волосся і так далі. Аналітична хімія використовується для визначення, хлор, бром, йод ціаніду та роданистий.

Ціанід срібло, таких, як срібло Тіосульфат срібло, сріблення срібло, срібло imide дисульфідний срібло, розчину сульфосаліциловою кислота срібло напиленням та інші основні сіль. Є джерелом іонами срібла. Ляпіс зміст курсу сріблення провідності розчину, дисперсії і опадів мати певний вплив. Загальні дозування є 25-50 г/л.

Водний розчин Ляпіс може бути зменшена органічних відновлюючим альдегіди і цукрів. Так що це реагент для перевірки альдегіди і цукрів. Визначається хлорид ion, визначення марганцю каталізатор, гальваніка, фотографії, порцеляни забарвлення.

Ляпіс має певні токсичність, у організму виробляти серйозні корозії шлунково-кишкового тракту, Смертельна доза дорослих близько 10 грамів. Половина летальна доза (миші, усні) 50 мг/кг.

Хреститель Ляпіс може викликати біль в животі, блювота, кривава табуретки і навіть шлунково-кишкові перфорації сталося. Може призвести до опіків шкіри та очей. Довгострокові впливу товарів робітників з'явиться системні препарати срібло. Продуктивність включає: у організму шкіри широкий спектр пігментація, Сіро блакитний або дрібні кам'яних кольору; око срібло викликано пошкодження очей; респіраторні срібло спокою, викликані хронічного бронхіту і так далі.


Пара:Важливе застосування значення наночастинки срібла Наступний:Неорганічна сполука сильні окисних