Ефект нітрату срібла

- Jun 15, 2017-

Безбарвний, несмачний прозорий кришталь або білий кристал, гіркий смак. Щільність: 4,35, температура плавлення 212 ° С, температура кипіння: 440 ° С. Нітрат срібла Використовується у фотографічних, дзеркальних, сріблястих, прихованих і незкріпляючих чорнилах, фарбування, фарфору, фарбування, травлення слонової кістки та хімічного аналізу важливих реагентів, Срібло Нітрат медичний для антивірусної, терпкої, неонатальної офтальмії. Профілактика та ветеринарне лікування для рани та місцевого запалення.

Тваринний тест може призвести до гемолітичної анемії та набряку легенів, повторні невеликі дози введення срібла, може спричинити анемію, мієлопрофілеацію, тканини та органогенез, особливо заспокійливий спосіб життя слизових базальних мембран з сріблом, може призвести до потовщення базальної мембрани.

Короткочасне перевищення шкіри та слизових оболонок має стимулюючу дію та корозійну дію на пошкодження дихальних шляхів, спричиненого бронхітом, спокійним срібним способом дихальних судин, сріблом спочатку з'являється в кон'юнктиві, після сприйняття слизової оболонки шлунково-кишкового тракту сірчаної нітрату.

Шкіра срібла спокійна, звичайна рука, передпліччя та інші відкриті частини, що показують сірі та коричневі чорні плями, деякі люди виявляють системне спокійне срібло шкіри, це срібне спокійне зміна часто триває, легко вщухає, вплив на дихальну систему може призвести до хронічного Бронхіт

Нітрат срібла є сильним окислювачем та піддається ризику пожежі. Коли вогонь в огні.

І співіснування органічного речовини з футляром світло-чорного, нітрату срібла, якщо сірководень, з або без світла, є чорним. Може розкладати нагріванням і сріблом.

Шкіра: Одягати захисний одяг, щоб уникнути контакту шкіри.


Очі: з хімічними захисними окулярами.


Вдихання: Необхідно обладнати респіратором для запобігання надмірному надходженню нітратного пилу срібла або його суміші.

Після прийому нітрату срібла, можна швидко вдихати концентровану сольову воду, і 2% ін'єкції хлориду натрію повільно промивати шлунок, так що утворення осадження хлориду срібла та іншого симптоматичного лікування. Скіни та очі слизової срібла спокійні, можна використовувати тиосульфат натрію та суміш фериціанід калію, місцева внутрішньодобова або субокон'юнктивальна ін'єкція, мають певний ефект.

Щоб запобігти розкладу нітрату срібла, нітрат срібла можна зберігати в коричневих пляшках або темних ємностях, при низькій температурі, вентиляції, до далекої органічної речовини та легко окислювати матеріал при збереженні.

Виникнення витоків, повинні носити захисні маски та рукавички. Промити водою і розвести стік у каналізаційну систему.


Пара:Срібна наночастинка навколишнього середовища Наступний:Неорганічний сполучний підхід