Ляпіс розгін і осад

- Aug 16, 2017-

Нітрат срібла є сильним окислювача, агресивних, екологічні забруднювачів. Нітрат срібла з деякі Органічні речовини або сірки, фосфору, змішані шліфування, вплив може бути спалені або вибухнула; Усе це має корозійний нітрат срібла. Як тільки шкіра вітраж з Ляпіс рішення, буде чорні плями, срібла нітрат, що пов'язано з утворенням срібло чорний білка.

Безбарвний, позбавленою смаку прозорий кристал або білий кристал, гіркий смак. Щільність: 4.35, температура плавлення 212 ° C, кипіння точки: 440 ° c. використано для фотографії, дзеркал, срібла нітрат срібла посріблені, приховані і без вицвітання фарби, плями, порцеляни, забарвлення, травлення слонової кістки і хімічний аналіз

Важливі реагентів медично використовується як антивірусні агентів, срібла нітрат в'яжучі, допомоги новонародженим Офтальмологічний профілактики та ветеринарії як рани і місцевого лікування запальних.

Випробування на тваринах може призвести до Гемолітична анемія і Набряк легенів, неодноразові малих дозах срібло лиття, може призвести до анемії, myeloproliferation, тканини і organogenesis, срібла нітрат особливо визначення швидкості клубочкової базальної мембрани срібло спокійним, може призвести до потовщення базальної мембрани.

Короткостроковий надлишок шкіри роздратування і агресивних вплив на дихальних шляхів, бронхіт,

Аналітична хімія для опадів хлорид-Іони, срібла нітрат робочої посилання Ляпіс для калібрування розчином хлориду натрію. Солі неорганічних промисловості для виготовлення інших срібло. Електронна промисловість використовується при виготовленні струмопровідного Клеї, Ляпіс нові газові очищувачі, A8x молекулярної Сита лудіння і рукавичці рукавички. Фотографічні промисловості для виготовлення фотоплівки, Рентгенівська плівка і фотоплівки й інші фотографічних матеріали. Electroplating промисловості використовується для срібло напиленням електронних компонентів та інші ремесла і також використовується як срібних і срібні матеріал для дзеркал і Термоси. Акумуляторну галузь використовується виробляти срібло і цинк батареї. Ляпіс медицини, використовується в якості фунгіциду, корозії агента. Японський хімічної промисловості для фарбування волосся і так далі. Аналітична хімія використовується для визначення, хлор, бром, йод ціаніду та роданистий. [3]

Ціанід срібло, таких, як срібло Тіосульфат срібло, сріблення срібло, срібло imide дисульфідний срібло, розчину сульфосаліциловою кислота срібло напиленням та інші основні сіль. Нітрат срібла є джерелом іонами срібла. Ляпіс зміст курсу сріблення провідності розчину, дисперсії і опадів мати певний вплив. Загальні дозування є 25-50 г/л.

Водний розчин Ляпіс може бути зменшена органічних відновлюючим альдегіди і цукрів. Так що це реагент для перевірки альдегіди і цукрів. Визначається хлорид ion, срібла нітрат визначення марганцю каталізатор, гальваніка, фотографії, порцеляни забарвлення.


Пара:Срібні наночастинки вбити дріжджі Наступний:Неорганічна сполука риси і використовує