Ляпіс небезпекою що

- Sep 15, 2017-

Ляпіс це безбарвна кристал, що розчиняються у воді. Чистий азотна кислота є стабільним при освітленні, але його водного розчину і твердих тіл часто зберігаються в коричневі реагенти через відсутність чистоти. Використовується для фотографічної емульсії, посріблені, дзеркало, друк, медицини, фарби для волосся, Іон хлору, ion бромід і йодид тощо, також використовується в електронній промисловості.

Фізичні властивості

Безбарвний і прозорою Косий кристал пластинчасті кристал, розчинних у воді і аміаку, розчиняються в ефір і гліцерину, злегка розчиняються у безводного етанолу, практично нерозчинний у концентровані азотної кислоти. Водний розчин є слабо кислому. Ляпіс рішення високо окислюється а має агресивних ефект, оскільки воно містить велику кількість іонів срібла. Він використовується у лікуванні грануляційної тканини на гіперплазія і розведеної розчин використовується для фунгіциду очних інфекцій. Після плавлення, світло жовтувата рідина, це як і раніше білий після лікування.

Хімічні властивості

Нітрат срібла є чорний з органічних речовин і розкласти срібло. Чистий азотна кислота є стабільним при освітленні, але його водного розчину і твердих тіл часто зберігаються в коричневі реагенти через відсутність чистоти. Ляпіс розкласти на срібло при нагріванні до 440 ℃, азот, кисень і діоксиду азоту. Водний розчин і етанол рішення є нейтральною реакцією лакмусовим, з рН близько 6. Кипіння 444 ℃ (розкладання). Це окисних. При наявності органічної речовини побачити світло сірий або чорний. Ляпіс може реагувати з низкою реагентів реакції або координації реагування (див. координація з'єднання). Наприклад, з реакцією сірководню, формується чорний сульфідні Ag2S опадів. З калію хромат була сформована червоних і коричневих хромат Ag2CrO4 опадів. З реакцією динатрієва водню фосфат була утворена жовтий Ag3PO4 опадів. Halogenated срібло AgX опадів формується з галогенні іонна реакція. Вона може також функціонувати лугом утворюють оксид чорний Ag2O опадів. Білі оксалатних Ag2C2O4 опадів був сформований з дією оксалатних ion. Нітрат срібла може реагувати з NH3, CN - і SCN - утворюють різні координації молекул.

Призначення ролі

Аналітичної хімії була використана для осадження ion хлорид, і benchmark нітрат була використана для калібрування розчином хлориду натрію. Неорганічні промисловості використовують для виготовлення інших солями. Радіоелектронної промисловості використовуються, щоб провідна клей, нові газові очищення агента, A8x молекулярним ситом, посрібленими рівномірний, електрична робочих рукавиць тощо. Світлочутливих промисловості використовують для виготовлення світлочутливої матеріалів, таких як фільм, рентген і фотоплівки. Напиленням промисловості використовуються срібло обшивку електронних компонентів та інші ремесла, а також велику кількість посрібленими матеріал, що використовується в дзеркал і електроізоляційних пляшки. Акумуляторну галузь використовується для виробництва срібло цинкові акумулятори. Медицина використовується в якості фунгіциду, каустичний агента. Щоденний хімічної промисловості використовуються фарбувати волосся і так далі. Аналітична хімія використовується для визначення, хлор, бром, йод ціаніду та роданистий. [3]

Він використовується для-ціанід сріблення, наприклад, сірчаної кислоти напиленням срібло, срібло напиленням соляної кислоти, aminodisulfonate срібло, sulfonyl саліцилова кислота Гальванічне срібло і т. д. Вона є джерелом іонів срібла. Вміст срібла нітрат має певний вплив на електропровідність, Диспергованість і опадів швидкість посрібленими рідини. Зазвичай призначається 25-50 г/л.

Розчин аміаку Ляпіс може бути зменшена органічних редуктор альдегіди і цукор. Так що це реагент, який перевіряє наявність альдегіди і цукор. Він також використовується для визначення хлорид ion, каталізатором для визначення марганцю, гальваніка, фотографії та порцеляни забарвлення.

Небезпеки,

Ляпіс-це потужний оксидант в боротьбі, агресивних і екологічні забруднювачів. Змішування з деяких органічних речовин або сірки або фосфору а також вплив може бути спалені або вибухові; Усе це має корозійний нітрат срібла. Як тільки шкіра в Ляпіс рішення, чорні плями з'являються, завдяки виробництва срібло чорний білка. Ляпіс токсичні, ld50mg/кг а летальний сума складає близько 10 грамів.


Пара:Неорганічна сполука роль Наступний:Неорганічна сполука згадується як неорганічні