Срібло нітрат безбарвні кристали

- Nov 01, 2017-

Нітрат срібла - безбарвний кристал, розчинний у воді. Чиста срібна нітрат стійка до світла, але через недостатню чистоту продукту недостатньо, її водний розчин і тверде тіло часто зберігають у бутці з бурими реагентами. Для фотографічної емульсії, срібла, дзеркала, друку, медицини, фарбування волосся, хлориду тесту, броміду та йодиду тощо, також використовується в електронній промисловості.

Фізичні властивості

Безбарвний прозорий орторомбічний пластинчастий кристал, розчинний у воді та аміаку, розчинний у ефірі та гліцерині, слабо розчинний у етанолі, майже нерозчинний у концентрованій азотної кислоті. Водний розчин був слабко кислим. Розчин нітрату срібла містить багато іонів срібла, тому окислення є сильним, а також певним корозійним, медичним за проліферацію грануляційної тканини, розбавленого розчину для очних інфекцій фунгіциду. Після плавлення для світло-жовтого кольору рідина після вилікування залишається білою.

Хімічні властивості

Нітрат срібла у випадку органічної речовини сірого чорного кольору, розкладання срібла. Чиста срібна нітрат стійка до світла, але через недостатню чистоту продукту недостатньо, її водний розчин і тверде тіло часто зберігають у бутці з бурими реагентами. Нітрат срібла нагрівається до 440 ° С, розкладається на срібло, азот, кисень та діоксид азоту. Водний розчин і розчин етанолу були нейтральними до лакмусу, а рН - приблизно 6. Точка кипіння 444 ° С (розкладання). Існує окислення. При наявності органічної речовини, побачити світло стає сірим або сіро-чорним. Нітрат срібла реагує із серією реагентів для осідання або координації (див. Координаційні сполуки). Наприклад, при реакції сірководню утворюється осадження сульфіду чорного срібла Ag2S; з реакцією хромату калію, утворення осадження хроматированого червонувато-коричневого срібла аг2СrO4; з реакцією водню фосфату натрію, утворення осадження жовтого срібла фосфату Ag3PO4; реакція з іонами галогену, утворення осаду агенту галогеніду AgX. Але також з роллю лугів утворюється осадження коричневого чорного окису срібла Ag2O; з роллю оксалатних іонів, утворюючи осад білого срібла, оксалат Ag2C2O4. Нітрат срібла може взаємодіяти з NH3, CN-, SCN і т. Д. Для утворення різних координаційних молекул.

Виконувач використання

Аналітична хімія для осадження іонів хлориду, робочий стандарт нітрату срібла для калібрування розчину хлориду натрію. Неорганічна промисловість для виготовлення інших солей срібла. Електронна промисловість використовується у виробництві провідних клеїв, нових газових очищувачів, молекулярних сит A8x, рукавичок із сріблом та рукавичками з рукавичками. Фототехніка для виготовлення плівкових, рентгенівських та фотоплівкових та інших фотографічних матеріалів. Гальванічна промисловість використовується для покриття срібла електронними компонентами та іншими ремеслами, а також використовується як сріблястий матеріал для дзеркал та термосів. Акумуляторна промисловість використовується для виробництва сріблясто-цинкових батарей. Медицина використовується як фунгіцид, антикорозійний засіб. Японська хімічна промисловість для фарбування волосся і так далі. Аналітична хімія використовується для визначення хлора, брому, ціаніду йоду та тіоціанату.

Для неціанідного срібла, наприклад, срібляння тио сірчаної кислоти, срібло покриття срібло, срібло іміда дисульфідного срібла, срібло сульфосалевої кислоти срібла та іншої основної солі. Є джерелом іонів срібла. Вміст нітрату срібла на розчині срібла, провідність, дисперсія та швидкість осадження мають певний вплив. Загальна доза становить 25-50 г / л.

Водний розчин нітрату срібла може бути зменшений органічними відновниками альдегідів та цукрів. Отже, це реагент для випробування альдегідів та цукрів. Також використовується для визначення хлоридного іону, визначення марганцевого каталізатора, гальваніки, фотографії, фарфору.

Заходи безпеки експлуатації

Закрита операція, щоб підвищити вентиляцію. Оператори повинні бути спеціально навчені для суворого дотримання операційних процедур. Рекомендується, щоб оператор одягав респіратор пилу з електричним повітряним фільтром з капюшоном, одягнений у пластиковий антивірусний одяг, одягнений в гумові рукавички хлоропрен, не слід скидати на шкіру. Тримайте подалі від вогню, спеки, куріння на робочому місці строго заборонено. Далеко від вогненебезпечного та горючого. Уникайте пилу. Уникайте контакту з відновниками, алкалоїдами та спиртами. Обробка світла на легку вивантаження, щоб запобігти пошкодженню упаковки та контейнерів. Оснащений відповідним різновидом та кількістю пожежної техніки та обладнанням для термічної обробки витоків. Пусті контейнери можуть бути шкідливими залишками.


Пара:Взаємодія наночастинки срібла Наступний:Срібні наночастинки хімічна взаємодії