Ляпіс хіманализу

- Jul 21, 2017-

Безбарвний, позбавленою смаку прозорий кристал або білий кристал, срібла нітрат гіркий смак. Щільність: 4.35, температура плавлення 212 ° C, кипіння точки: 440 ° c. використано для фотографії, дзеркал, срібла нітрат срібла посріблені, приховані і без вицвітання фарби, плями, порцеляни, забарвлення, травлення слонової кістки і хімічний аналіз

Важливі реагентів медично використовується як антивірусні агентів, срібла нітрат в'яжучі, допомоги новонародженим Офтальмологічний профілактики та ветеринарії як рани і місцевого лікування запальних.

Тварина тест може призвести до Гемолітична анемія і Набряк легенів, срібла нітрат повторюватися малих дозах срібло лиття, може призвести до анемії, myeloproliferation, тканини і organogenesis, срібла нітрат особливо визначення швидкості клубочкової базальної мембрани срібло спокійним, можна привести до потовщення базальної мембрани.

Короткостроковий надлишок шкіри роздратування і агресивних вплив на дихальних шляхів, бронхіт,

Шкіри срібло спокійним, загальні рука, передпліччя та інших піддається частинах, срібла нітрат показ сіро-коричневі чорні плями, деякі люди з'являються системних шкіри срібло спокою, це срібло спокійним зміна часто міцний, легкий слабшати, срібла нітрат вплив на дихання система може призвести до хронічного бронхіту.

Ляпіс сильний окисного агент і на ризик виникнення пожежі. Коли вогонь горить.

І органічні речовини співіснування з справи світлих чорний, якщо сірководню, срібла нітрат, з або без світла є чорні. Ляпіс можна розкласти опалення і срібло.

Після прийняття срібла нітрат, можна швидко інгаляції концентровані солоної води, срібла нітрат та 2% хлоридно-натрієві ін'єкції повільно промивання шлунка, Ляпіс так що формування хлорид срібла опадів а також інші симптоматична терапія. Шкіри та очей слизової Срібна спокій, можуть бути використані тіосульфат натрію і калію Гексаціаноферат суміш, місцевий черезшкірної або Субкон'юнктивальний ін'єкцій, мають певного ефекту.

З метою запобігання розкладання Ляпіс, срібла нітрат може бути збережені в коричневі пляшки або темно контейнери, низькою температурою, вентиляції, далеко органічної речовини і легко окисляє матеріалу на збереження.

Ляпіс у випадку органічної речовини сірий чорний, розкладання Ляпіс срібла. Чистого срібла нітрат стабільний до світла, але через загальний продукт чистоти недостатньо, водного розчину і твердому часто зберігаються в коричневих реагенту пляшку. Ляпіс нагрівається до 440 ° C розкладається на срібло, азот, кисень і діоксиду азоту. Водний розчин і етанол рішення були нейтральним у лакмусовим і мав рН близько 6. Кипіння 444 ° C (розкладання). Існує окислення. При наявності органічної речовини срібла нітрат побачити світло стає сірий або сірувато-чорний. Ляпіс вступає в реакцію з серій реагентів для опадів або координації (див. комплексні сполуки). Наприклад, з реакцією сірководню, срібла нітрат формування сульфідні срібло чорний Ag2S опадів; з калію хромат реакції, формування червонуватий коричневий срібло обробка хромат Ag2CrO4 опадів; з динатрієва водню фосфат реакції срібло Nitrate формування жовтий срібло фосфат Ag3PO4 опадів; реакція галогенні іонами, срібла нітрат формування срібло галогенні AgX осад. Нітрат срібла, але також з роллю лугу, формування коричневий чорний срібло оксид Ag2O опадів; з роллю оксалатних іонів сформувати білий Срібний оксалатних Ag2C2O4 опадів. Ляпіс може реагувати з NH3, CN-, SCN - і так далі для формування різні складні іонів.


Пара:Неорганічна сполука риси і використовує Наступний:Срібна наночастинки технології