Хімічний аналіз нітрату срібла

- Jul 10, 2017-

Безбарвний, несмачний прозорий кришталь або білий кристал, гіркий солодкий смак. Щільність: 4,35, температура плавлення 212 ° С, температура кипіння: 440 ° С. Використовується для фотозйомки, дзеркал, сріблястий нітрат, приховані та незмінні чорнила, плями, порцеляни, забарвлення, травлення слонової кістки та хімічний аналіз

Важливі агенти, нітрат срібла, призначені для медичного застосування як антивірусні засоби, в'яжучі засоби, офтальмологічна профілактика новонароджених та ветеринарне вживання як ранкова та місцева запальна терапія.

Тваринний тест може призвести до гемолітичної анемії та набряку легенів, повторні невеликі дози срібного нітрату, ін'єкції срібла, можуть спричинити анемію, мієлопрофієцію, тканину срібла нітрату та органогенез, особливо спокійну мембрану клубочкової базальної залози срібла, може призвести до потовщення базальної мембрани.

Короткочасна передозування шкіри та слизових оболонок має стимулюючий ефект і корозію, пошкодження дихальних шляхів для бронхіту, срібний нітрат, дихальне слизиста срібло спокійне, спокійне срібло вперше з'явилося в кон'юнктиві, після сприйняття нитрат срібла слизової оболонки шлунково-кишкового тракту спричиняє корозію.

Срібна спокійна шкіра, срібна нітрат, звичайна рука, передпліччя та інші відкриті ділянки, що показують сірі та коричневі чорні плями, деякі люди виявляють системне спокійне срібло, Silver Nitrate, ця срібна спокійна зміна часто триває, легко вщухає, впливає на дихальну систему може призвести до хронічного бронхіту

Нітрат срібла є сильним окислюючим агентом і знаходиться під загрозою пожежі. Коли вогонь в огні.

Співіснування органічних речовин з корпусом світла може бути чорним, нітратом срібла, якщо сірководень, з або без світла, є чорним кольором. Може розкладати нагріванням і сріблом.

Шкіра: Одягати захисний одяг, щоб уникнути контакту шкіри.

Очі: з хімічними захисними окулярами.

Вдихання: Необхідно обладнати респіратором для запобігання надмірному надходженню нітратного пилу срібла або його суміші.

Після прийому нітрату срібла нітрат срібла може швидко вдихати концентровану сольову воду, а 2% хлориду натрію повільно промивати шлунок, так що утворення осадження хлориду срібла та іншого симптоматичного лікування. Слабкі захворювання слизової оболонки шкіри та слизової оболонки срібла, нітрат срібла можуть бути використані як суміш тіосульфату натрію та суміші фериціанідів калію, місцева інтрадермальна ін'єкція або субкон'юнктива, мають певний ефект.

Щоб запобігти розкладу нітрату срібла, нітрит срібла можна зберігати в коричневих пляшках або темних ємностях, в умовах низької температури, вентиляції, далекої органічної речовини, срібного нітрату та легко окислювати матеріал при збереженні. Метод: (II) клас.

Виникнення витоків, слід носити захисні маски та рукавички. Промити водою, розвести стічні води

Нітрат срібла у випадку органічної речовини сірого чорного, розкладання срібла нітратом срібла. Чиста срібна нітрат стійка до світла, але через брак чистоти продукту в цілому його водний розчин і тверді речовини часто зберігають у бутербродах коричневого реагенту. Нітрат срібла нагрівається до 440 ° С, розкладається на срібло, азот, кисень та діоксид азоту. Водний розчин і розчин етанолу були нейтральними до лакмусу, а рН - приблизно 6. Точка кипіння 444 ° С (розкладання). Існує окислення. При наявності органічної речовини, побачити світло стає сірим або сіро-чорним. Нітрат срібла реагує із серією реагентів для осідання або координації (див. Координаційні сполуки). Наприклад, при реакції сірководню, срібло нітрат утворює осадження сульфіду чорного срібла Ag2S; з реакцією хромату калію, утворення осадження хроматированого червонувато-коричневого срібла аг2СrO4; з реакцією водню фосфату натрію, утворення осадження жовтого срібного фосфату Ag3PO4; реакція з іонами галогену, утворення осаду агенту галогеніду AgX. Нітрат срібла Але також з роллю лугів утворюється осадження коричневого чорного окису срібла Ag2O; з роллю оксалатних іонів, утворюючи осад білого срібла, оксалат Ag2C2O4. Нітрат срібла та NH3, CN-, SCN- та інші реакції, утворення різних іонів.


Пара:Взаємодія наночастинки срібла Наступний:Особливості продукту срібло Nano матеріалу