Нітрату срібла Хімічний аналіз

- Jun 01, 2017-

Нітрату срібла Безбарвний, несмачний прозорий кристал чи білий кристал, гіркий смак. Щільність: 4.35, точка плавлення 212 Шаню, температура кипіння: 440 Шань. Використовується для зображення, дзеркало, срібло, приховані і не втрачений чорнила, фарбування, фарфор, забарвлення, травлення слонової кістки і важливих реагентів в хімічному аналізі, нітрат срібла медицині використовується в якості антивірусного агента, в'яжучий, неонатальної профілактики запалення очей і ветеринарії як засіб рани і місцеве лікування запалення.

Тести на тварин можуть привести до гемолітичної анемії і набряк легку, повторні малі дози срібла ін'єкцій, може привести до анемії, гіперплазії кісткового мозку, органи Нітрату срібла тканини відбуваються срібло холоднокровності, особливо нирка клубочок субстрату срібло спокою, може привести до потовщення плівки.

Короткочасні надмірна шкіра слизової оболонки має функцію стимуляції і корозійне дію, в дихальних шляхах мають продуктивність пошкодження бронхіт, дихальні шляхи слизової оболонка срібла врівноваженість, срібло врівноваженість з'являється в кон'юнктиві перше, нітрат срібла помилково після того, як нітрат срібла, шлунково-кишковий тракт слизова оболонка має корозійну.

Шкіра срібний Calm, загальна рука, передпліччя і інші відкриті частини, що показують сірі і коричневі чорні плями, деякі люди з'являються тілом срібла шкіри, нітрат срібла спокійного зміна срібла часто довговічний, не легко стиратися, вплив на дихальна система може привести до хронічного бронхіту.

Нітрат срібла є сильним окислювачем з пожежною небезпекою. Вогонь з водою.

Співіснування з органічною речовиною, нітрат срібла, коли світло є чорним, якщо є сірководень, незалежно від того, є чи ні затемнені вогні. Може бути розкладений на срібло при нагріванні.

Після того, як нітрат срібла неправильно служив, він може швидко вдихати концентровану солону воду і промити шлунок 2% хлорованого ін'єкції натрію, щоб зробити освіту сріблястого осаду хлориду і іншої симптоматичної терапії. Шкіра і слизові оболонки очей зі срібла, нітрат срібла можуть бути використані тіосульфат натрію і ціанід калій суміш заліза, місцеві внутрикожной або кон'юнктивальної ін'єкція, існує певний ефект.

Для того, щоб запобігти розкладання нітрату срібла, може бути збережено в коричневих пляшках або легких контейнерах, при низькій температурі, вентиляція, далеко органічна і легко окисляти матеріал для збереження

У разі витоку, маски і рукавички слід носити. Промити водою і злийте розбавлений стічних вод в систему стічних вод.

Нітрат срібла перетворюється в срібло, коли органічна речовина стає сірим і чорним. Чистий нітрат срібла стабільний в світлі, але його водний розчин і тверді частинки часто зберігаються в пляшці коричневого реагенту через загальну чистоту продукту. Нітрат срібла розкладається на срібло, азот, кисень і діоксид азоту при нагріванні до 440 Shan. Водний розчин і розчин етанолу мають нейтральну реакцію на лакмус, нітрату срібла рН близько 6. Точка кипіння 444 Шаню (розкладання). Окислювальний. У присутності органічної речовини, див світло-сірий або сіро-чорний. Нітрат срібла може реагувати з серією реагентів для осідають реакції або координаційні реакції (див координаційних з'єднань). Наприклад, за допомогою водневої реакції сульфіду, утворення чорного сульфіду срібла Ag2S опадів; Реакцію з хромату калію, утворення опадів срібла Ag2Crot червоно-коричневий хром-кислоти; реакція з дигидрофосфата натрію, утворюючи осад жовтого Ag3po4 фосфат срібла; Срібло реакція Нітрат з іонами галогену, утворюючи галогеніди срібла AgX осад. Крім того, може бути лужним дією, утворюють коричневий чорний окисленого срібла Ag2O осаду і форми дій корінь іона щавлевої кислоти білого срібла щавлевої кислоти Ag2C2o4 осад і т.д. нітрату срібла може реагувати з NH3, CN, SCN-і так далі, утворюючи різні молекули координаційних


Пара:Неорганічний сполучний підхід Наступний:Срібло Наночастки широко використовується в