Нітрат срібла може реагувати з лугами

- Sep 27, 2017 -

Нітрат срібла є сильним окислювачем, корозійним забруднювачем навколишнього середовища, серебро нітрат. З деякою органічною речовиною або сіркою змішане фольорне шліфування може впливати на спалення або вибух; Нітрат срібла є корозійним. Після того як шкіра забарвлена розчином нітрату срібла, з'являться чорні плями, що пов'язано з утворенням чорного білкового срібла.

Нітрат срібла має певну токсичність, в організм призводить до серйозної корозії шлунково-кишкового тракту, доросла смертна доза становить близько 10 грамів. Баптистська нітрат срібла може викликати сильний біль в животі, блювоту, кров'яне стілець і навіть перфорацію шлунково-кишкового тракту. Може викликати опіки шкіри та очей. Довготривалий вплив на товари працівників з'явиться системним срібним синдромом. Продуктивність включає в себе: шкіру тіла широкий діапазон пігментації, сіро-блакитний або мілководний кам'яний колір; срібло очей, викликане пошкодженням очей; спокійний дихальний срібло, викликаний хронічним бронхітом та ін.

Закрита операція, щоб підвищити вентиляцію. Нітрат срібла Проти рішення, коли оператор повинен носити гумові рукавички та захисні окуляри, не слід впадати на шкіру.

Контакт зі шкірою: Зняти забруднений одяг та ретельно промити водою з милом.

Зберігати в прохолодному, вентильованому місці; слід зберігати в коричневій або чорній пляшці. Далеко від вогню, тепла. Уникайте світла. Температура резервуара не перевищує 30 ℃, відносна вологість повітря не перевищує 80%. Упаковка повинна бути герметичною, а не вологою. Має бути легким (з) паливом, відновлювачем Срібного Нітрату, лугом, спиртом, їстівними хімічними речовинами, що зберігаються окремо, щоб уникнути змішаного зберігання.

Нітрат срібла у випадку органічної речовини сірого чорного кольору, розкладання срібла. Чиста срібна нітрат стійка до світла, але через недостатню чистоту продукту, Silver Nitrate його водний розчин, а тверде тіло часто зберігають у бутці бурого реагенту. Нітрат срібла нагрівається до 440 ° С, розкладається на срібло, азот, кисень та діоксид азоту. Водний розчин і розчин етанолу були нейтральними до лакмусу, а рН - приблизно 6. Точка кипіння 444 ° С (розкладання). Існує окислення. При наявності органічної речовини, побачити світло стає сірим або сіро-чорним. Нітрат срібла реагує із серією реагентів для осідання або координації (див. Координаційні сполуки). Наприклад, при реакції сірководню утворюється осадження сульфіду чорного срібла Ag2S; з реакцією хромату калію, утворення осадження хроматированого червонувато-коричневого срібла аг2СrO4; з реакцією водню фосфату натрію, утворення осадження жовтого срібла фосфату Ag3PO4; Реакція нітрату срібла з іонами галогену, Для утворення осаду агенту галогеніду AgX. Але також з роллю лугів утворюється осадження коричневого чорного окису срібла Ag2O; з роллю оксалатних іонів, утворюючи осад білого срібла, оксалат Ag2C2O4. Нітрат срібла може взаємодіяти з NH3, CN-, SCN і т. Д. Для утворення різних координаційних молекул


Пара:Характеристика матеріалу Silver Nano Наступний:Опис неорганічного сполуки