Ляпіс обов'язки використання

- Sep 01, 2017-

Ляпіс це безбарвна кристал, розчиняються у воді. Чистого срібла нітрат є стабільним до світла, але через відсутність чистоту продукту в цілому, водного розчину і твердих тіл часто тримають в коричневих реагенту пляшки. Для фотографічної емульсії, срібло, дзеркало, друк, медицина фарбування волосся, тест хлорид, бромід і йодид тощо, також використовується в електронній промисловості.

Фізичні властивості

Безбарвний прозорий Ромбічна пластинчасті кристал, розчинних у воді і аміаку, розчиняються в ефір та гліцерину, злегка розчиняються у етанолу, практично нерозчинний у концентровані азотної кислоти. Водний розчин був слабо кислому. Ляпіс рішення містить багато іонами срібла, так окислення сильні, і є певні агресивний, медичні для розповсюдження грануляційної тканини, розведеної рішення для очей фунгіциду інфекцій. Після плавильні світло жовтувата рідина, після лікування, як і раніше білий.

Хімічні властивості

Ляпіс у випадку чорний, розкладання органічних речовин сірий срібло. Чистого срібла нітрат є стабільним до світла, але через відсутність чистоту продукту в цілому, водного розчину і твердих тіл часто тримають в коричневих реагенту пляшки. Ляпіс нагрівається до 440 ° C розкладається на срібло, азот, кисень і діоксиду азоту. Водний розчин і етанол рішення були нейтральним у лакмусовим і рН було близько 6. Кипіння 444 ° C (розкладання). Існує окислення. При наявності органічної речовини побачила світ стає сірий або сірувато-чорний. Ляпіс вступає в реакцію з серій реагентів для опадів або координації (див. комплексні сполуки). Наприклад, з реакцією сірководню, формування сульфідні срібло чорний Ag2S опадів; з калію хромат реакції, формування червонуватий коричневий срібло обробка хромат Ag2CrO4 опадів; з динатрієва водню фосфат реакції, формування жовтий срібло фосфат Ag3PO4 опадів; Сформувати срібло галогенні AgX осад. Але й з роллю лугу, формування коричневий чорний срібло оксид Ag2O опадів; з роллю оксалатних іонів сформувати білий Срібний оксалатних Ag2C2O4 опадів. Ляпіс може реагувати з NH3, CN-, SCN - і так далі для формування різні координації молекул.

Виконуючий обов'язки використання

Аналітична хімія для опадів хлорид-Іони, робочі посилання Ляпіс для калібрування розчином хлориду натрію. Солі неорганічних промисловості для виготовлення інших срібло. Електронна промисловість використовується при виготовленні струмопровідного Клеї, новим газового очищувачі, A8x молекулярної Сита лудіння і рукавичці рукавички. Фотографічні промисловості для виготовлення фотоплівки, Рентгенівська плівка і фотоплівки й інші фотографічних матеріали. Electroplating промисловості використовується для срібло напиленням електронних компонентів та інші ремесла і також використовується в якості посрібленими матеріалу для дзеркал і Термоси. Акумуляторну галузь використовується для виробництва срібло цинкові акумулятори. Препарат використовується в якості фунгіциду, корозії агента. Японський хімічної промисловості для фарбування волосся і так далі. Аналітична хімія використовується для визначення, хлор, бром, йод ціаніду та роданистий.

Срібло ціаніду, таких, як срібло Тіосульфат срібло напиленням, хлорид срібла напиленням, срібло imino дисульфідний срібло напиленням, розчину сульфосаліциловою кислота срібло напиленням та інші основні сіль. Є джерелом іонами срібла. Ляпіс зміст курсу сріблення провідності розчину, дисперсії і опадів мати певний вплив. Загальні дозування є 25-50 г/л.

Водний розчин Ляпіс може бути зменшена органічних відновлюючим альдегіди і цукрів. Так що це реагент для перевірки альдегіди і цукрів. Визначається хлорид ion, визначення марганцю каталізатор, гальваніка, фотографії, порцеляни забарвлення.


Пара:Неорганічна сполука згадується як неорганічні Наступний:Неорганічна сполука вище міцності