Срібло Nanowires та Графен об'єднати свої сили для сенсорних дисплеях

- Jan 09, 2017 -

Наполе наноматеріалищо змагаються replaceindium олово оксид (Іто)як прозорі диригент, яка контролює відображення пікселіву сенсорних дисплеях стає тісно. Ми бачили матеріалів, у тому числіВуглецеві нанотрубки,Срібло nanowires,іГрафенвисунутий як спадкоємець видима для цього застосунку.

Тепер дослідники в університеті Сассекса в Англії впровадили сильний contenderinto битва замінити Індій олово оксид:гібридні матеріал, що складається з срібних nanowires, які зв'язуються разом з Графен.

"Гібридних матеріалу набагато дешевше у зв'язку з тим, що ми тільки повинні використовувати частину nanowires, зазвичай, необхідних для досягнення властивості Іто," пояснила Алан Далтон, професором в університеті Сассекса і чия лабораторія провели дослідження, в електронній пошті інтерв'юIEEE спектру. "В графені діє як компонувальники між nanowires, що означає, що у мережі не потрібно бути щільної. Ми депозит Графен фігуру на розпорошується мережі nanowires фільм відкладення."

Зниження витрат, пов'язаних з цим матеріалом гібридних проти срібло, nanowires на своїх власних, відкриває потенціал цього приймати велику частку ринку прозорі диригент; Він був передбачив thatdemand для цих провідників підштовхнуть продажів минуле $900 мільйонів позначити до 2025 року.

У дослідженні, описаний в журналіНанорівні, вчені показали, що ключ до виробництва матеріал математичні техніки, що використовувався раніше для опису, як зміни фази як заморожування сталося в дуже невеликих приміщеннях.

"У цьому дослідженні ми подали заявки математичні техніки, щоб виробити найменший розмір під-піксель, ми можемо зробити, не впливаючи на властивості наших електродів Нанодротинний," пояснила Метью Large, провідний автор паперу, у прес-релізі. "Результати Розкажіть, як налаштовувати наших nanowires, щоб задовольнити вимоги будь-якої даної програми."

Срібло nanowires виявилися одного з найбільш перспективних замін, щоб Іто. Компаній, таких якCambriosіСиній Nanoє одними з найбільш помітних комерційного підприємства, використання цієї технології.

"Срібний Нанодротинний та срібних Нанодротинний – Графен гібридів, ймовірно, найбільш життєздатні альтернативи для існуючі технології," сказав Далтон в прес-релізі.

Далтон вважає, що новий процес буде зменшити не тільки скоротити витрати виробництва, пов'язані з цих матеріалів, але і знизять енергетичних потреб матеріалів, надавши йому як Ціна і продуктивність перевагу перед конкурентами.

Дальтон і його лабораторії приєдналися до forceswithМ-ВИРІШИТ, заснований в Оксфорді, Англія; разом, вони шукають, щоб застосувати ці результати останніх досліджень до комерційних проектів.


Пара:Проводять чорнила ринків 2016-2026: Прогнози, технології, гравців Наступний:НАНОДРОТИННИЙ "УКЛАВ" УВІМКНУТИ ПАПЕРОВІ ДЛЯ ДРУКУ ЕЛЕКТРОНІКИ