Silver Nanowire Датчик шкіри для Вимірювання гідратація Рівні

- Mar 06, 2017 -

Ag-нанопроволоки-patch.jpg

Спортсмени, військовослужбовці, шахтарі, і багато інших можуть страждати від обезводнення, потенційно покласти їх в смертельній небезпеці. Моніторинг рівня гідратації в організмі з в області залишається складним завданням, але дослідники в Університеті штату Північна Кароліна придумали технологію, яка може виявитися послідовним способом замішування гідратації.

Штату Північна Кароліна команда побудувала бездротової датчик шкіри, яка може бути прикріплена до грудей або зап'ясті, і використовує спеціальні електроди з срібними нанодротів, щоб підібрати невеликі відмінності в провідності шкіри, так як кількість змін вмісту води.

AG-sensor.jpg

Для того, щоб зробити щільний контакт зі шкірою, електроди виконані з гнучкого полімеру. Що робить його проводять, зберігаючи при цьому електроди еластичним, срібні нанопроводи вбудовані по всьому полімеру.

Датчик має до цих пір був перевірений на моделі шкіри з різними рівнями гідратації, а датчик точно виміряти ті. Команда навіть змінила вологість навколишнього повітря і датчик залишився не порушеним цим.

Є вже пару прототипів пристрою, кожен з яких підтримують бездротову технологію Bluetooth легко читати вихід датчика на сусідньому смартфоні.


Пара:Простий травлення техніка створення лівшею і правих наноструктур Наступний:Clariant запускає Nano Silver проводять чорнилом