Срібло Наночастки широко використовується в

- Jun 01, 2017-

Срібло Nanoparticle Металеве срібло широко використовується в нашому повсякденному житті, а також в різних медичних процедур, в результаті нанотехнологічних проривів, срібні наночастинки (далі звані AGNPS) отримали великі переваги. Але зростання AGNPS додатків в різних областях, неминуче призводить до збільшення потенційного ризику наночастинок, викликає заклопотаність екологічної безпеки і здоров'я людини. В останні роки дослідники Silver наночастинок оцінювали токсичність AGNPS і прагнули досліджувати їх клітинні та молекулярні механізми токсичності.

Наноматеріали Введіть біологічну систему, з клітинами, органел і макромолекул (наприклад, білка, нуклеїнових кислот, ліпідів, вуглеводів), щоб створити серію наночастинок-біомолекули інтерфейсу. Динамічний фізико-хімічну взаємодію, кінетика, і передача тепла в цій межфазной області впливає на деякі процеси, такі як освіта білкових коронок, клітинний контакт, наночастинки срібла мембранних капсульованих частинок, поглинання клітин і Біокаталізу, всі з яких визначають биосовместимость і біологічна небезпека наноматеріалів.


Agnps раз в людському тілі, деякі з них можуть залишатися в вихідної тканини-мішені, але в принципі вони будуть транспортуватися через кров або лімфатичну систему, поширюється на вторинні органи-мішені організму, викликаючи певні органи або системи реагування. Срібло Наночастки У гризунів, мозок, печінка, селезінка, нирка і насінники є основною вторинної органи-мішені всього тіла, незалежно від того, чи є пероральні, внутрішньовенними або внутрішньочеревно ін'єкції дано Agnps. Такий характер розподілу органів передбачає, що потенційна токсичність AGNPS може викликати нейротоксичность, імунну токсичність, нефротоксичність і репродуктивну токсичність у природних умовах.

Ігнорування активного транспорту (тобто, ковтання) в клітини Agnps не має ніякої очевидною цитотоксичности. На противагу цьому, Agnps, який в основному обмінюється з внутрішнім ковтанні до внутрішнього інтервалу лізосом, має значну токсичність по відношенню до клітин. Загалом, Silver Nanoparticle Agnps вважається достатнім і необхідною умовою для індукції цитотоксичності. Крім того, Agnps може зруйнувати цілісність клітинної мембрани за рахунок індукції перекисного окислення ліпідів, таким чином, безпосередньо проникають в клітинну мембрану.

Існує все більше доказів того, що переклад поштових модифікацій, особливо фосфорилирование, ацетилювання і убіквітину, визначає активність і / або агрегації білків, які виконують розвиток аутофагії аутофагії і тонкої настройки. Збільшення клітинного стресу може привести до руйнування модифікованої системи, або неспецифічної модифікації, які не відбуваються при фізіологічних умовах.

Убіквітин був розцінений як ключ, щоб контролювати долю білків, який являє собою процес деградації білка за допомогою протеази. Останнім часом все більше доказів того, що сполучена убиквитин ланцюг визначає селективність аутофагії.

Аутофагія була визначена як аутофагія активованої або аутофагія переривається, результати показали, що транспортні та / або лізосомальні функціональні дефекти аутофагії були визнані в якості потенційної рушійної сили для апоптозу і аутофагії, а також було відома як типу II запрограмованої загибелі клітин , Недавні дослідження в пробірці показали, що Agnps також в свою чергу, блокує подальшу Аутофагія (можливо, наслідком лізосом дисфункції), які можуть заважати нормальній клітинної фізіології. Крім того, накопичення p62, наночастинки срібла на поверхні, P62, здається, сприяють підтримці нормальної клітинної фізіології. На початку досліджень було встановлено, що формування убиквитин містять білків було патологічне явище, патологічне явище, яке спричинило пошкодження печінки і нейродегенеративні виродження, яке відбулося одночасно з накопиченням p62 у мишей з дефіцитом аутофагії. Дивно, але абляції гена P62 не тільки пригнічує присутність тіла включенням білка, але також значно зменшити пошкодження печінки.


Пара:Нітрату срібла Хімічний аналіз Наступний: