Срібна наночастинки технології

- Jul 31, 2017 -

Новий вид плазмових імплантату покриття з срібло частинок, DentaPlas наночастинки срібла, запобігає бактеріальної інфекції під час імплантація зубів. Наночастинки срібла цієї технології покриття такі потужні, як традиційні імплантації технології і має Довший життєвий цикл.

Однією з головних проблем в стоматологічній імплантації це бактеріальна інфекція, що призводить до дегенерації кістку щелепи. І новітніх технологій допоможе знизити ризик майбутніх інфекції, наночастинки срібла, які можуть підвищити ефект імплантату. В Німеччині середньорічної чисельності стоматологічній імплантації похитуючись, близько одного мільйона на рік до імплантації. Однак, через бактеріальної інфекції в організації наночастинки срібла цієї стародавньої імплантації моделі необхідно змінити. Коли імплантації штучних зубів, система оборони клітин організму буде захищати себе від мікробної інфекції. Коли бактерії проходять через імунна система організму, вони швидко утворюють шар біоплівки на поверхні титанового імплантату, захищаючи її від відмови. Бактерії потім вторгнутися імплантату, наночастинки срібла, викликаючи запальної реакції і привести до кістки деградації.

Цей новий вид плазмових покриття буде не тільки пригнічують ріст бактерій, наночастинки срібла, а також робить імплантату і щелепних кісток швидко формувати шар кістки більш міцний. На Наночастки срібла, присутні на поверхні імплантату, так що це може бути досягнуто. Це поєднання Наночастки срібла і плазмових полімерне покриття має товщину близько 100 нм, і через кілька тижнів він може розпустити. Срібні наночастинки і за цей час, невелика кількість іонами срібла надалі звільнити наночастинки срібла, таким чином, вбиваючи бактерії. Під час тестування титанові імплантати та зразки, які були імплантовані, наночастинки срібла покриттям DentaPlas можна легко дезінфікувати процес, володіє антибактеріальними властивостями і має хороший біосумісність.

Можна налаштувати товщини шару матеріал, пористості і концентрація срібло частинок, якщо необхідно. Це дозволяє час, що срібло частинок проникнути через зовнішній плазмовим шаром в імплантат може бути скоригована як бажаний. Як тільки срібло частинок були звільнені, наночастинки срібла срібло частинок більше не увійде тканини, наночастинки срібла, це означає, що імплантат не не виробляють токсичних ефектів. Тепер доступний прототипу цієї плазми полімерним покриттям.


Пара:Ляпіс хіманализу Наступний:Неорганічна сполука роль