Срібна наночастинка відгуку

- Jun 15, 2017 -

Нещодавно Silver Nanoparticle група вчених з Інституту Цюріха ETH розробила нову технологію для ультратонкого навушника 3D, Silver Nanoparticle, яка до цих пір виробляє найбільш прозорі й електропровідні електроди. Таким чином, ми можемо бачити всюди сенсорний екран має краще Якість екрану, більш точна здатність відгуку.


На думку вчених, сучасна технологія сенсорного екрану широко використовується на поверхні поверхні шаром провідного матеріалу, що складається з майже невидимої наностені. В даний час ми зазвичай використовуємо індієвий оксид олова - це висока прозорість, наночастинка Silver, але провідність - відносно низький матеріал.

Учені мають прорив у цій технології, полягає в тому, що вони використовують наночастинки з натурального золота або срібла, тривимірне друкування нанострумів, ніж індійський оксид олова, більш прозоре, більш провідне, наночастинка Silver, яка може забезпечити більш досконалий сенсорний екран загалом.


"У минулому люди використовували індієвий оксид олова через те, що цей матеріал має високу ступінь прозорості, а його тонкий шар технології виробництва був більш зрілим, наночастинка Silver, але її провідність є загальною". Про це повідомив член науково-дослідної групи, доктор філософії ETH Патрік Рогнер.

Вчені надрукують наночастинки золота та срібла за допомогою нано-3D-процесу, відомий як Nanodrip, при збереженні високої прозорості при збереженні провідності матеріалів, описаних вище. Дослідники вміють надрукувати ці електроди у дуже тонких шарах - від 80 до 500 нанометрів. Срібний наночастинка Однак це ставить ще одне питання:


"Ці два цілі є суперечливими для досягнення високої провідності на цих металевих дротах", - заявив Дім Поулікако, професор термодинаміки на ETH. Золото, срібло з наночастинками срібних дротяних поперечних ділянок збільшується, провідність збільшується, але формування сітки, щоб зменшити прозорість.

Щоб вирішити цю дилему, вчені використовують технологію 3D-друку для друку електродів, тому ви можете точно підняти висоту дроту, щоб вона збільшилася до 2-4 рази ширини, тим самим збільшуючи площа поперечного перерізу Дріт, ще більше підвищена провідність, але прозорість мережі не зменшується.


Для цього команда Poulikakos використовувала технологію 3D Nanodrip 3D, яку вони розробили три роки тому - насправді ця технологія була те, що Scrona повідомила, перш ніж ми зробили найменший у світі колір на солі Картинку, використовуючи цю технологію. У цьому дослідженні чорнило, виготовлене із наночастинок золота або срібла, було поміщено в розчинник і потім диспергувалося в дуже маленьку рідину за допомогою електричного поля. Розчинник швидко випаровувався, наночастинка срібла залишала лише ці невеликі 3D-структури. Вчені використовують ці прекрасні краплі для 3D-друку, ви можете надрукувати дуже невелику структуру.


За даними ETH повідомляється, що це перше в світі застосування технологій 3D-друку для створення сенсорного екрану нано-стіни. Ця наностена не тільки більш прозора, ніж індійський оксид олова, виготовлений з нано-стінки, наночастинки срібла, але також більш провідна і дешевша. Це тому, що виробництво індієвого оксиду олова потребує високо чистого внутрішнього середовища, тоді як наночастинки золота та срібла не потрібні.


Пара:Неорганічна сполука розвитку Наступний:Нітрат срібла лікування