Срібні наночастинки вбити дріжджі

- Aug 24, 2017-

Срібло в грошовому вираженні є меншою, ніж золота, але в лікування інфекції, медичну цінність срібного недооцінити. Коли антибіотиків недостатність, Колоїдне срібло, щоб показати свою дію. Schauss д-р Джон Hapkins університету вважає, що Колоїдне срібло є природний препарат здатні "сотні патогенних мікроорганізмів". Професор Menriques університету Міньнань продемонстрував, що Наночастки срібла може вбити дріжджі в різних умовах і хороші протигрибкові можливості. Профілактика усні інфекції є дуже ефективним.

Срібло в грошовому вираженні є меншою, ніж золото. але в лікування інфекції, медичну цінність срібного недооцінити; в надзвичайних ситуаціях Колоїдне срібло є не тільки більш цінними, ніж золота і більш ефективним.

Коли антибіотиків недостатність, срібло Колоїдне на його вплив; антибіотики напасти на кишкові добрим чи поганим мікроорганізмів, пошкодження імунної системи. Антибіотик одного атаки режим є сприйнятливими до бактеріальної варіації. Насправді зловживання антибіотиками і не серйозні рецепта стало причиною для боротьби проти антибіотиків бактерій. Це загальна проблема в лікарні.

З іншого боку, д-р Олександр г. Schauss Університету Джона Хопкінса стверджує, що Колоїдне срібло є природний препарат, який стійкий до "сотні патогенів"; багато лікарів не знайшли антибіотиків в 1938 році, перед тим, як багато лікарі використовував його інфекції. Сьогодні людей повернутися з срібла, для вирішення проблем, включаючи бактеріальні метаморфози.

Лікарі експериментувати з Наночастки срібла для лікування грибкової індукованих усної інфекцій? Дріжджових інфекцій, викликаних Candida albicans та Candida glabrata є спільними в протезів; ведуть до молочниця і стоматологічних стоматит - дуже болючим інфекція, яка впливає на 70% людей, які носять протезів. Ці мікроби тугоплавкі усні інфекції швидко формувати біоплівки, а антибіотики не вбивай ці гриби ростуть, але насправді допомогти їм.

Зі слиною, викликані різноманітними експериментальних контролю навколишнього середовища, після штучних біоплівки в слини спостерігається грибкова інфекція зміни. Незабаром вони виявили, що розмір не має значення, під всі умови, Наночастки срібла ефективно може вбити дріжджі. Це дослідження чітко визначає протигрибковими властивостями срібло і різних розмірів часток може використовуватися в різних процесів.

Наночастки срібла може бути перераховані в нових лікарських препаратів і може бути використана як запобіжний засіб у лікарнях. Срібло може прийти до рот, щоб допомогти з протези, щоб запобігти біоплівки зростання. Професор Енрікес вважає, що Наночастки срібла навіть додають до протезів виробляти захисний шар щодо грибків і бактерій, які ростуть в порожнині рота.


Пара:Екологічна безпека наночастинки срібла Наступний:Ляпіс розгін і осад