Взаємодія наночастинки срібла

- Nov 03, 2017 -

Срібні металу широко використовується в нашому повсякденному житті і різні медичні процедури. Завдяки прорив нанотехнології Наночастки срібла (далі AgNPs) отримали більше переваг. Тим не менш, зростання застосування AgNPs в різних областях, неминуче призводить до збільшення потенційні ризики нанорівні частинок, викликає занепокоєння щодо екологічної безпеки та здоров'я людини. В останні роки дослідники наночастинки срібла ретельну оцінку всієї існуючої токсичні прояви AgNPs в спробі вивчити їх клітинної та молекулярної токсикологічні механізмів.

Після введення біологічні системи, наноматеріали встановити ряд наночастинки biomolecule інтерфейси з клітини, субклітинному органелли і макромолекул таких як білки, нуклеїнових кислот, ліпіди, вуглеводи. Динамічні фізико-хімічних взаємодій наночастинки срібла кінетики та теплообміну при цьому інтерфейс регіону впливає на процеси, такі як білка скупченості, клітинку контакт, плазматичної мембрани провокації, клітинку поглинання та biocatalysis, які визначають на потенціал наноматеріали біосумісність і біологічних шкідливість.

Один раз в організмі AgNPs, можуть залишатися в тканини-мішені, але в принципі вони будуть транспортується через кров або лімфатичну систему і розподілених у організму вторинних цільової органи, викликаючи конкретні органу або системні реакції. У гризунів, незалежно від того, Усні, наночастинки срібла внутрішньовенним або внутрішньочеревного введення ін'єкції AgNPs було продемонстровано, що мозок, печінки, селезінки, нирки та яєчка, основну ціль вторинних органів під системні розповсюдження. Ця модель розподілу органу припускає, що потенційної токсичності AgNPs викликає нейротоксичність, immunotoxicity, нефротоксичність та токсичність репродуктивної у організму.

Цитотоксичних реакцій, наночастинки срібла, таких як активних форм кисню, пошкодження ДНК, зміни в діяльності внутрішньоклітинних ферментів та апоптоз та некрозу, були пов'язані з у vivo індукованих гепатотоксичність AgNPs. В основному, коли клітини при несприятливих стані, наночастинки срібла декілька процесів гомеостатичних розпочнеться підтримувати виживання клітин, однією з яких є автофагії. Автофагії може служити клітинку оборони процес, який має вирішальне значення для протидії токсичність AgNPs, але не підтримувати autophagic діяльності. Із зменшенням енергії, наночастинки срібла він може сприяти апоптоз і подальшої шкоди до функції печінки.

Існує все більше свідчень того, що посттрансляційною модифікацією білків, особливо фосфорилювання, ацетилювання і ubiquitination, визначити діяльності та / або агрегації білками, що беруть участь у виконанні автофагії і тонкої настройки розвитку автофагії. Срібні наночастинки збільшується в клітинному стрес може призвести до зриву посттрансляційною модифікацією систем або до неспецифічних зміни, які відбуваються у фізіологічних умовах.

Ubiquitination вже давно вважається ключ до контролю доля білків. Срібні наночастинки ІТ є процесом маркування для деградації білків шляхом на proteasome. Останнім часом, існує все більше свідчень того, що відмінюються убіквітину ланцюгів визначити вибірковість автофагії.


Пара:Ляпіс шкоди для людського організму Наступний:Срібло нітрат безбарвні кристали