Особливості наночастинки срібла

- Sep 01, 2017-

Срібло в грошовому вираженні є меншою, ніж золота, але в лікування інфекції, медичну цінність срібного недооцінити. Коли антибіотиків недостатність, срібло Колоїдне на свою дію. Доктор Schauss університету Джон Hapkins вважає, що срібло Колоїдне природний препарат, який може протистояти "сотні патогенних мікроорганізмів". Професор Menriques університету Міньнань продемонстрував, що Наночастки срібла може вбити дріжджі в різних умовах і хороші протигрибкові можливості. Це ефективний для профілактики і лікування усні інфекції.

Срібло в грошовому вираженні є меншою, ніж золото. але в лікування інфекції, медичну цінність срібного недооцінити; у надзвичайних ситуаціях Колоїдне срібло є не тільки більш цінними, ніж золота і більш ефективним.

Коли антибіотиків недостатність, срібло Колоїдне на його вплив; антибіотики напасти на кишкові добрим чи поганим мікроорганізмів, пошкодження імунної системи. Антибіотики A єдиний атаки картина, сприйнятливими до бактеріальної варіації. У самому справі, зловживання антибіотиками і відсутність серйозне приписів викликали боротися проти антибіотиків бактерій. Це загальна проблема в лікарні.

З іншого боку, д-р Олександр г. Schauss університету Джон Hapkins стверджує, що Колоїдне срібло є природний препарат здатні "сотні патогенів"; багато лікарів не знайшли антибіотиків в 1938 році, і багато лікарі використовував його інфекції. Сьогодні людей повернутися з срібла, для вирішення проблем, включаючи бактеріальні метаморфози.

Лікарі експериментувати з Наночастки срібла для лікування грибкової індукованих усної інфекцій? Дріжджових інфекцій, викликаних Candida albicans та Candida glabrata є спільними в протезів; призвести до молочниця і стоматологічних стоматит - дуже болючим інфекція, яка впливає на 70% людей, які носять протезів. Ці для лікування усні інфекції мікроорганізми швидко формувати біоплівки, а антибіотики не вбивай ці гриби, але насправді корисні для них.

Мар'яна Енрікес професор університету Міньо та його колеги випробування Наночастки срібла різних розмірів, для аналізу впливу цих усної інфекцій і звернути увагу на потенційні можливості цих Наночастки срібла ефективно управляти.

Енрікес і його колеги використовували слини викликати різні експериментальні контрольованою середовищі, після штучних біоплівки в слини, спостерігаються зміни в грибкових інфекцій. Незабаром вони виявили, що розмір не має значення, в будь-яких умовах, Наночастки срібла ефективно може вбити дріжджі. Це дослідження чітко визначає протигрибковими властивостями срібло і різних розмірів часток може використовуватися в різних процесів.

Наночастки срібла може бути перераховані в нових лікарських препаратів і може бути використана як запобіжний засіб у лікарнях. Срібло може прийти до рот, щоб допомогти з протези, щоб запобігти біоплівки зростання. Професор Енрікес вважає, що Наночастки срібла навіть додають до протезів виробляти захисний шар щодо грибків і бактерій, які ростуть в порожнині рота.

Особливості

Нано срібло частинок через гарні провідність, тому що вона займає дуже важливу позицію у сфері мікроелектроніки. Нано срібло частинок поверхневі ефекти, Квантові ефекти розмір тощо, так що він також деяких спеціальних цілей, як поверхня підвищена комбінаційного додатків, медичних програм.

1. нано срібло є срібло, як матеріал, частинок розміром менше 100nm, зазвичай між 25-50 нм.

2. нано срібло продуктивність і її розміру часток відноситься безпосередньо.

Дослідження показало, що чим менший розмір частинок, тим сильніше бактерицидні продуктивності.

Особливості

Короткостроковий пральна не впливає на його функції; з природний колір, може бути розгорнутий кольору, додаток не впливають на фарбування, можуть повністю замінити свинець, олово, зварювання, тривалий антибактеріальний нано срібло сформується у організму срібло осадження буде біологічних, побічні ефекти, надмірні відкладення і навіть там будуть очевидні, отруєння явище, нано срібло volatile навколишньому середовищу буде мати певні вплив на екологію буде вбити навколишнього середовища в корисних бактерій, пластмасових виробів в нано срібні опади після більше не є функція стерилізації, час взагалі за три місяці до шести місяців, довгострокового використання шкідливі для організму, викликають симптоми отруєння, що впливають на фізичний розвиток.


Пара:Неорганічна сполука класифікація Наступний:Срібні наночастинки високої активності