Екологічна безпека наночастинки срібла

- Oct 17, 2017-

Металеві срібло широко використовується у нашому повсякденному житті, а також як в різних медичних процедур, в результаті нанотехнології прориви, наночастинки срібла Наночастки срібла (надалі називається AGNPS) отримали більше переваг. Але зростання AGNPS програми в різних областях, неминуче призводить до збільшення потенційний ризик Наночастки срібла, викликає занепокоєння для екологічної безпеки та здоров'я людини. В останні роки дослідники наночастинки срібла оцінені токсичність AGNPS і прагнув вивчити їх клітинної та молекулярної токсичність механізмів.

Нано-матеріали, введіть біологічною системою, з клітин, органелли і макромолекул (наприклад, білка, нуклеїнових кислот, ліпіди, вуглеводи) встановити ряд Наночастки срібла Біомолекули інтерфейс. На динамічних фізико хімічних взаємодії, Кінетика, наночастинки срібла теплообмін та загалом звузила поверхневому впливають на деяких процесів, наприклад, білка коронки, клітинку контакт, мембрани Інкапсулірованний частинок, клітинку поглинання та biocatalysis, все це визначити біосумісність та біологічні небезпеки наноматеріали.

Agnps один раз в організмі людини, деякі можуть залишатися в оригінальні тканини-мішені, але в принципі, вони будуть бути перевезені через кров або лімфатичну систему, розподілених у організму вторинних цільової органи, викликає певні органи або системи реагувати. У гризунів мозок, печінка селезінки, нирки наночастинки срібла і яєчка є головною цільовою вторинних органів всього тіла, незалежно від того, чи усні, внутрішньовенно або внутрішньочеревного введення ін'єкцій до Agnps. Ця модель розподілу органу припускає, що потенційної токсичності AGNPS може викликати нейротоксичність, імунні токсичність, нефротоксичність і репродуктивної токсичність у vivo.

Цитотоксичних реакцій, таких як кисню, пошкодження ДНК, зміни в діяльності внутрішньоклітинних ферментів та апоптоз та некрозу, були пов'язані з токсичність печінки, викликаних Agnps у vivo. В основному, коли клітини зіткнулися з несприятливими умовами, декілька стаціонарного стану процесів почне підтримувати виживання клітин, однією з яких є автофагії. Автофагії можуть бути використані як критичні клітинку оборони процес протидіяти AGNPS отруєння, але вона не підтримувати автофагії діяльності, скорочення енергією, наночастинки срібла і може сприяти апоптоз та подальше пошкодження печінки.

Автофагії була визначена як автофагії активованого або автофагії переривається, результати показали, що транспорту та/або лізосомальних функціональних дефектів автофагії була визнана як потенційну рушійною силою для апоптоз і автофагії а також були відомий як тип II запрограмована смерть клітини. Екстракорпоральне недавні дослідження показали, що Agnps також у свою чергу блокує наступних автофагії (можливо наслідком лізосомальних дисфункції), наночастинки срібла, які можуть перешкоджати нормального клітинного фізіології. Крім того, накопичення p62, на поверхні, P62, здається, бути сприятливою для підтримання нормального клітинного фізіології.


Пара:Срібні наночастинки хімічна взаємодії Наступний:Срібні наночастинки вбити дріжджі