Охорона навколишнього середовища наночастинки срібла

- Jul 10, 2017 -

Металеві срібло широко використовується в нашому повсякденному житті і медичної допомоги. Срібні наночастинки з-за прорив нанотехнологій, нано срібло частинок (далі AgNPs) отримали більше переваг. Однак збільшення використання AgNPs в різних областях, неминуче призводить до зростання потенційних ризиків, пов'язаних з нанорозмірною частинки, які підвищення заклопотаності з приводу екологічної безпеки та здоров'я людини. Срібні наночастинки в останні роки, дослідники мають оцінюються токсичних ефектів AgNPs і прагнув вивчити їх клітинної та молекулярної токсичність механізмів.

Після того, як на наноматеріали введіть біологічні системи, наночастинки срібла серію наночастинки biomolecule інтерфейси встановлено з клітини, субклітинному органелли і макромолекул (наприклад, білків, нуклеїнових кислот, ліпіди, вуглеводи). Взаємодії динаміка, динаміка, наночастинки срібла і тепла обмін на цій галузі інтерфейс може впливати на процеси, наприклад, білка коронки, клітинку контакт, плазматичної мембрани провокації, наночастинки срібла клітинку поглинання та biocatalysis, всі який визначити наявність наноматеріали біосумісність і biohazardous.

Після того, як AgNPs потрапляють в організм, наночастинки срібла, деякі можуть залишатися в оригінальні тканини-мішені, але в принципі, вони будуть транспортувати через кров або лімфатичну систему, розподілених у організму вторинних цільового органу, викликаючи конкретні органу або системні відповідь. Гризуни, AgNPs, наночастинки срібла огляду порожнини, внутрішньовенне, або внутрішньочеревного введення ін'єкцій показали, що мозок, печінки, селезінки, нирки та яєчка, переважно середнього цільової органів по всьому тілу. Такий орган розподілі картини показують, що потенційної токсичності AgNPs може призвести до нейротоксичність, immunotoxicity, нефротоксичність, наночастинки срібла та репродуктивного токсичність у vivo.

Цитотоксичність, наночастинки срібла, як активних форм кисню, пошкодження ДНК, зміни в діяльності внутрішньоклітинних ферментів і появи апоптоз та некрозу був пов'язаний з токсичність печінки, індуковані AgNPs у vivo. В основному, коли клітини зіткнулися з несприятливими умовами, декілька стаціонарного стану процесів почне підтримувати виживання клітин, однією з яких є автофагії. Автофагії може діяти як стільниковий оборони процес, що має важливе значення для протидії токсичність AgNPs, але не підтримувати autophagic діяльності, що супроводжуються зниженою енергії, наночастинки срібла, які можуть сприяти появі апоптоз і подальшого печінки функція пошкодження.

Немає не очевидних цитотоксичних вплив на AgNPs, які беруть участь в активний транспорт (тобто, ендоцитоз) в клітини. На відміну від Інтерналізація AgNPs, наночастинки срібла, які в основному обмінювати на лізосомальних інтервал, є значно токсичні за допомогою. Враховуючи, що AgNPs допомогою вважається достатнім і неінвазивний стані викликаючи цитотоксичність. Срібні наночастинки окрім, AgNPs може знищити цілісності клітинну мембрану, викликаючи перекисного окислення і таким чином проникати безпосередньо в клітинної мембрани.

Все більше і більше дані свідчать про те, що посттрансляційною модифікацією наночастинки срібла особливо фосфорилювання, ацетилювання та ubiquitination, срібло наночастинки визначити, діяльності та / або агрегації білки, залучені в на Реалізація автофагії і тонкої настройки autophagous відпливу розвитку. Збільшення клітинних стрес може привести до краху системи посттрансляційною модифікацією або викликати неспецифічних модифікації, які не відбуваються у фізіологічних умовах.

Ubiquitination вже давно вважається ключ до контролю доля білків, наночастинки срібла, яке являє собою процес маркування білків, щоб бути знижений шляхом proteasomes. Останнім часом, існує все більше свідчень того, що відмінюються убіквітину ланцюгів визначити автофагії селективності.


Пара:Ляпіс лікування Наступний:Ляпіс зміцнити вентиляції