Срібні наночастинки динамічний процес

- Sep 27, 2017-

Металеві срібло широко використовується в нашому повсякденному житті і медичної допомоги. Срібні наночастинки з-за прорив нанотехнологій, нано срібло частинок (далі AgNPs) отримали більше переваг. Однак збільшення використання AgNPs в різних областях, неминуче призводить до зростання потенційних ризиків, пов'язаних з нанорозмірною частинки, які підвищення заклопотаності з приводу екологічної безпеки та здоров'я людини. В останні роки дослідники наночастинки срібла оцінюються токсичних ефектів AgNPs і прагнув вивчити їх клітинної та молекулярної токсичність механізмів.

Після того, як AgNPs потрапляють в організм, деякі можуть залишатися в оригінальні тканини-мішені, але в принципі, вони будуть бути перевезені через кров або лімфатичну систему, наночастинки срібла, розподілених у організму вторинних цільового органу, викликаючи конкретні органу або системні відповідь. В гризунів AgNPs, враховуючи усні, внутрішньовенно або внутрішньочеревного введення ін'єкцій, продемонстрували, що мозок, печінки, селезінки, нирки, наночастинки срібла і яєчка, переважно середнього цільової органів по всьому тілу. Такий орган розподілі картини припускають, що потенційної токсичності AgNPs може призвести до нейротоксичність, immunotoxicity, нефротоксичність та репродуктивного токсичність у vivo.

Цитотоксичність, як активних форм кисню, пошкодження ДНК наночастинки срібла, зміни в діяльності внутрішньоклітинних ферментів і появи апоптоз та некрозу, були пов'язані з токсичність печінки, індуковані AgNPs у vivo. В основному, коли клітини зіткнулися з несприятливими умовами, наночастинки срібла декілька стаціонарного стану процесів розпочнеться витримати виживання клітин, однією з яких є автофагії. Срібло автофагії наночастинки може виступати в якості клітинку оборони процес, що має важливе значення для протидії токсичність AgNPs, але не підтримувати autophagic діяльності, що супроводжуються зниженою енергії, можуть сприяти появи апоптоз та подальшого печінки функція пошкодження

"Autophonic хвиля" використовується, щоб висловити до автофагії після динамічний процес, перш за все, утворення і дозрівання autophagosomes, слідує autophagylosin fusion, наночастинки срібла і нарешті гідролізувати vesicle загорнуті клітинку компонентів і в реліз макромолекул цитоплазмі. У зв'язку з цим будь-якої з вищезазначених кроків в процесі переривання як клітинку автофагії tide недосконала. AgNPs впливу збільшився LC3-я до LC3 II в порядку залежно від дози і накопичення p62 білок був залежно від дози. Срібні наночастинки це говорить про те, що хоча AgNPs активувати автофагії, вони в кінцевому підсумку призвести до autophonic хвиля буде заблоковано. На додаток до проблеми автофагії дисфункції та може ініціювати необхідні навігаційні характеристики були також збільшилася після AgNPs впливу.

Все більше і більше дані свідчать про те, що посттрансляційною модифікацією білків, наночастинки срібла особливо фосфорилювання, ацетилювання і ubiquitination, визначити, діяльності та / або агрегації білками, що беруть участь у виконанні автофагії та тонке налаштування autophagous tide розвитку. Срібні наночастинки збільшилася стільникового стрес може привести до краху системи посттрансляційною модифікацією або викликати неспецифічних модифікації, які не відбуваються у фізіологічних умовах.

Ubiquitination вже давно вважається ключ до контролю доля білків, яке являє собою процес маркування білків, щоб бути знижений шляхом proteasomes. Останнім часом, наночастинки срібла, зростає доказів того, що ненасичені убіквітину ланцюгів визначити автофагії селективності.


Пара:Приклади срібних наночастинок Наступний:Істотна відмінність Ляпіс