Механізм цитотоксичність наночастинки срібла

- Nov 01, 2017-

Наночастки срібла, зверніться до частинки, що складається із атомів срібла, і їх розмір частинок як правило, в діапазоні від 1 до 100 нм. Сурма властивості основна частина поверхні срібною матеріалу добре відомі і механізм є що атомів срібла на поверхні матеріалу може повільно окислюється киснем в середовищі звільнити безкоштовно Срібний іонів (Ag +), яка проходить через ві ВАТ МНДВО бактерії Mercapto в'яжучих, блокування АТФ в дихальному ланцюгу бактерій і в кінцевому підсумку вбити бактерії, які прикріплені до поверхні матеріалу. Срібні сипучих матеріалів процес окислення відбувається вкрай повільно, кількість і швидкість іонами срібла, випущений також є дуже низьким.

З базову срібло матеріалу, поверхні срібною nano окислюється звільнити безкоштовно Срібний іонів. Однак, через малий розмір ефекту і поверхневих ефект Наночастки срібла, як зменшується розмір частинок, кількість поверхні атомів срібла нанометр кількість атомів зростає, в результаті чого значне збільшення вартості проживання випуском іонами срібла; в той же час, через велику кількість частинок випустили на поверхні іонами срібла і частинку розмір менше, ніж вірус, срібло nano можна через її поверхні іонів срібла пару клітинної мембрани, викликаних прямої шкоди і в різні клітини , викликаючи апоптоз або некрозу. Тому, викладених вище особливостей бактерицидний ефект Наночастки срібла є значно вище, ніж з іонами срібла. Однак, в той же час, Наночастки срібла клітини і залишатися в них, в результаті чого місцеві висока концентрація іонів срібла розподілу, викликаючи ясно пошкодження клітин, тканин і органів.

Цитотоксичних механізми Наночастки срібла в основному включають наступні аспекти

(1) як срібло нанометр, сама, так і її поверхні іонами срібла може діяти на мембраною протеїну мембрани мембрани, активації сигналу трансдукції шлях, гальмування клітинку розповсюдження зброї масового знищення.

(2) через поверхні частинки висока концентрація іонів срібла на клітинної мембрани окислення, викликані змінами в клітинної мембрани проникності, призведе до припливу кальцію і перевантаження викликають окислювальний стрес і Мітохондріальна мембрана зміни;

(3) Наночастки срібла розподілені в цитоплазмі викликати місцевих висока концентрація звільнені від роль мітохондрій, викликане пошкодженням АТФ в дихальному ланцюгу функцію, в результаті чого Рось виробництва, викликають окислювальний стрес і синтезу АТФ іонами срібла порушення, що призводить до пошкодження ДНК.

(4) цитоплазматичних Наночастки срібла викликають арешт клітинного циклу, викликаючи апоптоз.

(5) срібло нано адсорбційні молекул білків, викликане цілим рядом структурні зміни в білків, таких як гальмування мозку і м'язових клітин в Креатинкінази діяльності.

(6) due до цитоплазмі срібло нано стійкий реліз з іонами срібла що призводить до пошкодження ДНК, викликані його не можуть бути повністю відремонтовані.

Велика кількість дослідження підтвердили, що срібло може викликати значне збільшення рівня срібло в різних органах і тканинах і накопичуються протягом декількох місяців, незалежно від впливу шляхи; де найбільш накопичувати печінки, селезінки, слідують нирок призводить до значних печінки, нефротоксичність і immunotoxicity. По-друге, срібло Наночастки срібла може охоплювати широкий спектр біологічних бар'єри, у тому числі крові мозок, яєчка крові, плацента, слизової оболонки кишечника тощо, в результаті токсичність ясно центральної нервової системи, репродуктивної системи токсичність і генетичні токсичність.

Таким чином, при розгляді застосування срібло нано інгредієнти досліджень та розвитку медикаментів, необхідно повною мірою розуміють срібло нано цитотоксичність та його клінічних застосування необхідність, безпеки та ефективності, приймаючи уваги вплив продуктів на здоров'я населення.


Пара:Срібло Nitrate характеристики на Наступний:Неорганічна сполука високої температури продуктивності