Срібні наночастинки цитотоксичних механізм

- Oct 13, 2017-

"Nano срібло" є абревіатурою "Наночастки срібла," або "Наночастки срібла," або "Наночастки срібла," або "Наночастки срібла" або "Наночастки срібла". Великий срібло матеріал поверхні має бактеріостатичним властивості вже відомо, його механізм є срібло атомів може бути присутнім на поверхні матеріального середовища, повільний окислення і кисню в реліз безкоштовно Срібний іонний (Ag +), іонами срібла через у поєднанні з бактеріальних стіни сірки, блокування бактерій АТФ в дихальному ланцюгу, в кінці кінців вбити бактерії адгезії на поверхні матеріалу. Великі срібні матеріалів процес окислення відбувається вкрай повільно, а кількість і швидкість реліз іонами срібла є дуже низькими.

"Nano срібло" є абревіатурою "Наночастки срібла," або "Наночастки срібла," або "Наночастки срібла," або "Наночастки срібла" або "Наночастки срібла". Великий срібло матеріал поверхні має бактеріостатичним властивості вже відомо, його механізм є срібло атомів може бути присутнім на поверхні матеріального середовища, повільний окислення і кисню у звільненні безкоштовно Срібний іонний (АГ), іонами срібла через у поєднанні з бактеріальних стіни сірки, блокування бактерій АТФ в дихальному ланцюгу, в кінці кінців вбити бактерії адгезії на поверхні матеріалу. Великі срібні матеріалів процес окислення відбувається вкрай повільно, а кількість і швидкість реліз іонами срібла є дуже низькими.

Як великі срібні матеріалів nanosilver поверхні також окислюється звільнити безкоштовно Срібний іонів. Однак, оскільки Наночастки срібла невеликий розмір ефекту і поверхневих ефект із зменшенням розмірів частинок, поверхні Наночастки срібла атомним номером замість з різко збільшення частки внутрішній атомарность, в кінцевому підсумку призвести до іонів срібла реліз ставка збільшується значно; В той же час через його великих частинок поверхні випуск срібних іонів і розміром часток є меншим, ніж віруси, срібло іонів на поверхні срібло Наночастки срібла можна через його причини прямого пошкодження клітинну мембрану і в різні клітини , викликати апоптоз або некрозу. У зв'язку з викладених вище особливостей стерилізації ефект Наночастки срібла була значно вищою, ніж що іонами срібла, але, водночас, nano срібло в клітини і зупинити їх, викликати місцевих висока концентрація іонів срібла розподілу, викликати певний токсичність для клітин, тканин і органів і травми.

Нано срібло цитотоксичних механізм в основному включає в себе наступні аспекти: (1) чи собі, або своїм іонами срібла на поверхні срібло Наночастки срібла можуть бути застосовані до Мембранні білки клітинної мембрани, активувати сигналу трансдукції доріжками, гальмування Стільниковий розповсюдження зброї масового знищення. (2), висока концентрація іонів срібла на поверхні частинки викликаний окислення клітинної мембрани проникності змін клітинної мембрани, результати в потік іонів кальцію і перевантаження, викликають окислювальний стрес і Мітохондріальна мембрана змінити; (3) системи дистрибуції в цитоплазмі nano срібло привести до часткової випуск срібних іонів концентрації, викликані застосовувалося Мітохондріальна АТФ в дихальному ланцюгу функція порушується, в результаті чого Рось, викликають окислювальний стрес і розлади синтезу АТФ, викликати ДНК пошкодження. (4) nanosilver в цитоплазмі викликає клітинного циклу та. 5-е nanosilver може викликати структурних змін цілого ряду білків шляхом адсорбуючих дією білків, таких, як молекули інгібування діяльності креатин кінази в мозку і м'язових клітинах. (6) через для безперервного звільнення іонами срібла з нано срібло у цитоплазмі пошкодження ДНК, викликані його повністю відновити неможливо.

Велика кількість досліджень підтвердили, що, незалежно від впливу шлях, нанометр срібло може привести до істотного збільшення рівня срібло елементи в органах і тканинах і можуть накопичуватися протягом декількох місяців. У печінці і селезінки, накопичення є найбільш, слідують нирок, тим самим викликаючи очевидні печінки, нирок токсичності і immunotoxicity. По-друге, nanosilver може охоплювати кілька біологічних бар'єри, у тому числі крові мозок, яєчка крові, плаценти і слизової оболонки кишечника, викликаючи ясно Центрального нейротоксичність, репродуктивної системи генетичні токсичність.

Тому, перш ніж розглядати застосування нанометр срібло компоненти досліджень та розвитку медикаментів, необхідно повною мірою розуміють цитотоксичність Наночастки срібла і необхідність її клінічне застосування, безпеку та ефективність, повністю розглядає вплив на здоров'я населення продукту.


Пара:Неорганічна сполука іменування керівні принципи Наступний:Неорганічна сполука чотири категорії