Срібна наночастинки контролю опору посадити хвороба

- Oct 10, 2017-

Хоча Наночастки срібла звук як останніх відкриттів, наночастинки срібла цей крихітний структури насправді був використаний протягом сотень років. Знаменитий Lecorgus Кубок (Lycurguscup), вироблених римських ремісників рік четвертого століття, оснащений-двоколірний скла, посипати золотих і срібних Наночастки срібла на поверхні чашки і світло сяє з фронту з футболу, срібло Наночастинки вручаємо зелений зовнішній вигляд, коли світло сяє ззаду.

З античних майстрів майже років наночастинки срібла дослідників були глибоко інформовані про Наночастки срібла. Можливості використання нанотрубки як біосенсорів газу датчики, зробила людям особливо зацікавлений в ній. Наночастки срібла може бути приготовані фізичних та хімічних методів, які краще, ніж хімічні методи тому що фізичних методів як правило не використовуйте органічних забруднювачів. Але фізичні чином, це важко для отримання однакового розміру і достатньої кількості нанотрубки.

Куб форму не низькі енергетичні структури наночастинок заліза, і ми не можемо покладатися на рівноваги термодинаміки вважати себе Асамблеї ці нанотрубки. Срібні наночастинки замість цього, вчені Olst, під керівництвом професора Mukhles Sowwan, розробили новий метод називається магнітної контрольованих напилення інертним газом конденсації технологію виготовлення залізної нанотрубки. По-перше, наночастинки срібла на аргон нагрівається стати іонізованої плазми і магніт поміщений позаду цільової бажані матеріали контролювати форму плазми і забезпечити, що іонів аргону цілі цілі, звідси назва "Магнетрон". Остаточний заліза atom розпорошених цільового, зіткнення з atom аргону та формування Наночастки срібла. Контролюючи магнітне поле, наночастинки срібла плазми точно контрольованих для досягнення мети виробляти навіть нанотрубки.

Діаметр Наночастки срібла в 5 ~ 100 Nano, близько 1 на тисячу людського волосся. Після того, як Наночастки срібла розпорошується на рослини, вони захисту рослин від грибкової вторгнень. Наночастки срібла також показати різні способи, щоб перешкоджати росту грибів, зменшити збудника, виробляючи опору. Срібна наночастинки як результат, вони можуть бути використані для більш ефективного контролю вогнетривких патогенів.

Наночастки срібла вивчаються в різних галузях промисловості, наночастинки срібла, включаючи Фармацевтика, діагностикумів, косметичних та харчової. Вони успішно використовувались в рану пов'язок, упаковка і споживчі продукти такі як текстилю та взуття для запобігання мікробів від виробництва запахи.


Пара:Розробка Неорганічна сполука додатків Наступний:Неорганічна сполука роль