Срібні наночастинки хімічна взаємодії

- Oct 25, 2017 -

Металеві срібло широко використовується у нашому повсякденному житті, а також як в різних медичних процедур, наночастинки срібла в результаті нанотехнології прориви, Наночастки срібла (надалі називається AGNPS) отримали більше переваг. Але зростання AGNPS програми в різних областях, неминуче призводить до збільшення потенційний ризик Наночастки срібла, викликає занепокоєння для екологічної безпеки та здоров'я людини. Срібні наночастинки в останні роки, дослідники мають оцінювати токсичність AGNPS і прагнув вивчити їх клітинної та молекулярної токсичність механізмів.

Нано-матеріали, введіть біологічною системою, з клітин, органелли і макромолекул (наприклад, білка, нуклеїнових кислот, ліпіди, вуглеводи) встановити ряд Наночастки срібла Біомолекули інтерфейс. Динамічної взаємодії фізико хімічних, кінетику сушіння і тепло передачі в цієї поверхневому області впливає якісь процеси, наприклад, білка коронки, клітинку контакт, мембрани Інкапсулірованний частинок, наночастинки срібла клітинку поглинання та biocatalysis, все це визначити біосумісність та біологічні небезпеки наноматеріали.

Agnps після того, як в людському тілі, деякі можуть залишатися в оригінальні тканини-мішені, але в принципі, вони будуть транспортувати через кров або лімфатичну систему, наночастинки срібла розподілених у організму вторинних цільової органи, викликаючи певні органи або системи реагувати. У гризунів мозку, печінки, селезінки, нирки та яєчка є головною цільовою вторинних органів всього тіла, незалежно від чи усні, наночастинки срібла внутрішньовенним або внутрішньочеревного введення ін'єкцій до Agnps. Ця модель розподілу органу припускає, що потенційної токсичності AGNPS може викликати нейротоксичність, імунні токсичність, нефротоксичність і репродуктивної токсичність у vivo.

Цитотоксичних реакцій, таких як кисню, пошкодження ДНК, зміни в діяльності внутрішньоклітинних ферментів та апоптоз та некрозу, були пов'язані з токсичність печінки, викликаних Agnps у vivo. В основному, коли клітини зіткнулися з несприятливими умовами, наночастинки срібла декілька стаціонарного стану процесів розпочнеться витримати виживання клітини, однією з яких є автофагії. Срібні наночастинки автофагії може бути використаний як критичні клітинку оборони процес протидіяти AGNPS отруєння, але вона не підтримувати автофагії діяльності, зниження енергії і може сприяти апоптоз та подальше пошкодження печінки.

Існує все більше свідчень того, що переклад пост модифікацій, наночастинки срібла особливо фосфорилювання, ацетилювання і убіквітину, визначає діяльності та/або агрегації білків, які виконують автофагії і тонкої настройки автофагії розвитку. Наночастинки срібла збільшення клітинку стрес може привести до краху модифікованою системою або неспецифічних модифікації, які не відбуваються у фізіологічних умовах.

Убіквітину, розглядається як ключа для керування доля білків, яке являє собою процес принизливої білка за протеази. Останнім часом наночастинки срібла там зростає доказів того, що мережі зв'язані убіквітину визначає вибірковість автофагії.


Пара:Срібло нітрат безбарвні кристали Наступний:Екологічна безпека наночастинки срібла