Бактерицидні характеристики наночастинки срібла

- Sep 15, 2017 -

Срібло в грошовому вираженні є меншою, ніж золота, але не слід недооцінювати медичне значення срібло в лікування інфекції. Коли антибіотики зазнають невдачі, срібло Колоїдне показує свою дію. Лікар вважає, що Колоїдне срібло є природний препарат, який може протистояти "сотні патогенних мікроорганізмів". Доведено викладачу Наночастки срібла може вбити дріжджі і є хороші протигрибкові здібності в різних умовах. Профілактика інфекцій, усні є ефективним.

Нано срібло частинок розміром близько 25 нм, в основному, на escherichia coli, neisseria gonorrhoeae, хламідіоз рання та інші десятки патогенних мікроорганізмів має сильне гальмування і вбивство ефект і не буде виробляти стійкість. Бавовняні шкарпетки з нано срібло і гребенечесанню бавовняного волокна є хороший антибактеріальний і анти-запах ефекти.

функція

Завдяки його добре провідність нано срібло частинок мають дуже важливу позицію в мікроелектроніці. Ефектом поверхневої і квантової розмір ефекту Наночастки срібла мають деякі спеціальні програми, такі як поверхні розширеної комбінаційного застосування і лікувального застосування.

1. нано срібло є порошок Срібний одного речовини з частинок розміром менше, ніж 100nm і, як правило, між 25 і 50 нм.

2. виконання нано срібло відноситься безпосередньо до розміру часток.

Дослідження показало, що чим менший розмір частинок, тим сильніше бактерицидні продуктивності.

Особливості продукту

Короткостроковий пральна не впливає на його функції; З природний колір, колір, застосунок не впливають на після фарбування, можуть повністю замінити свинцю, олово, зварювання, тривалого застосування nano срібло антибактеріальні формуються, в організмах які здадуть з шкідливі, біологічну дію на організм людини і депозит занадто багато навіть мають очевидні токсичність, нано срібло випаровуватися у навколишнє середовище також матиме вплив на на екологічні, знищить середовища корисних бактерій в організмі, пластмасових виробів нанометр срібні опади після більше не мають функції стерилізації, загальна за три місяці до половини через рік вже, використання на довгий час буде шкідливі для організму, викликають отруєння симптоми, впливають на фізичний розвиток.

Антибактеріальні характеристики

Нанометр (Нм) найменша одиниця вимірювання, яка випливає мікрон, а один нанометр одна мільйонна міліметр, або millimicron, або billionths на метр. Нано срібло, є використання передових нанотехнології буде срібло nano, нанотехнології, срібло в штаті стерилізації здатність має якісного ривка, мало хто може виробляти потужний антисептичний ефект срібло Наночастки срібла може вбити понад 650 видів з бактерій у хвилинах, широкого стерилізація і без будь-якого опору, може сприяти загоєнню рани, клітинний ріст і ремонт пошкоджених клітин, без будь-яких токсичних ефектів, також знайшов не стимуляції реакцію шкіри, це щоб широке застосування nano Срібло антибактеріальні відкрилися широкі перспективи, останнього покоління природно, антибактеріальний, стерилізація срібло Наночастки срібла має такі можливості:

Використання антибактеріальні

Nanosize срібло частинок безпосередньо в бактерій поєднати з киснем метаболізм фермент (SH), бактерії задихнулися унікальний механізм дії, експозиції можуть бути убитим більшість бактерій, грибків, цвілі, спори та інші мікроорганізмів. Вісім основних внутрішнього органу дослідження виявили: лікарською стійкістю патогенів, таких як кишкової палички стійкість, стійкість до Золотий стафілокок, pseudomonas стійкі паличка тліти streptococcus, enterococcus стійка, анаеробних бактерій таких як всеосяжний антимікробної активності; Бактерій, наприклад, staphylococcus aureus escherichia coli, синьогнійна паличка, candida albicans та інші G + g секс патогенів бактерицидні вплив на загальний бактерій з обшпарити і рана поверхні. Вона також має потужний бактерицидні вплив на хламідіоз рання та гонококи венеричних захворювань.

Один антибіотиків може вбити близько шести патогенів, хоча nanosilver може вбити сотні хвороботворних організмів. Вбивство бактерії, грибки, trichomonids, гілки/хламідіоз, гонококи, бактерицидність і анти-бактеріальних стійкістю бактерій, мати той же ефект!

Потужний бактерицидні

За даними дослідження Ag може вбити більш ніж 650 бактерій в лічені хвилини. Срібна Наночастки срібла і хвороботворних бактерій клітинних стінок/мембрани після комбінації, можна безпосередньо ввести бактерій, швидкого тіолової і кисню метаболізм фермент (SH), фермент інактивація, блокує дихальні метаболічних душили до смерті. Унікальний механізм стерилізації дозволяє Наночастки срібла, щоб вбити патогенні бактерії швидко при низьких концентраціях.

Магнітна проникність має сильний

Проникність Наночастки срібла з супер, можна швидко проникати в підшкірному 2мм стерилізації, лікарська стійкість до поширених бактерій, бактерії, бактерій і грибків, викликають глибокі тканини інфекції має хороший антисептичну дію.


Пара:Неорганічна сполука різноманітні Наступний:Взаємодія наночастинки срібла