Приклади срібних наночастинок

- Oct 24, 2017-

Наночастинки срібла виготовлені з нанорозмірного срібного срібла. Наночастинки срібла в основному мають розмір приблизно 25 нм, E. coli, Neisseria gonorrhoeae, Chlamydia trachomatis та інші десятки патогенних мікроорганізмів мають сильний інгібіторний та вбивчий ефект і не дають резистентності до ліків. З срібними наночастинками і розшарованим бавовняним волокном, виготовленим з бавовняних шкарпеток, з гарним антибактеріальним дезодоруючим ефектом.

Частинки наночастинок срібла внаслідок його хорошої провідності, так що вона займає надзвичайно важливе положення в області мікроелектроніки. Серединна наночастинка, поверхневий ефект, квантовий ефект розмірів тощо, так що вона також має деякі спеціальні цілі, такі як поліпшені поверхні раманові застосування, медичні застосування.

1. Сріблясті наночастинки являють собою порошок срібла Elemental, розмір частинок менше 100 нм, як правило, між 25-50 нм.

Властивості наночастинок срібла безпосередньо пов'язані з їх розміром частинок.

Дослідження показало, що чим менше розмір частинок, тим сильніше бактерицидну дію.

Області застосування

Висококласна срібна паста (клей)

Компоненти стружки для зовнішньої електродної целюлози, целюлози з інтегрованої схеми густих плівок, паста для сонячної панелі, патрон для світлодіодних чіпів з провідним сріблястим пластиком, використовується для високотемпературної спікання, провідна срібна паста та олігомерна провідна срібна паста, що використовується у друкованій електроніці. Пристрої провідні чорнила тощо.

Провідне покриття

Високоякісний фільтровий шар, конденсатор із срібною трубкою, низькотемпературна спеченна паста та діелектрична паста

медична сфера

Антибактеріальне пластмас та медичне обладнання, антибактеріальні пластикові та гумові вироби, антибактеріальні тканини та одяг та взуття, антибактеріальні покриття, кераміка та скло, зелені антибактеріальні покриття

Зелена техніка для дому та меблів

Побутова техніка з антистатичним, стерилізаційним покриттям, дезодорант, антибактеріальна плівка

Каталітичні матеріали

Каталізатор окислення етилену, підтримуваний срібний каталізатор для паливної комірки

нова енергія

Теплообмінні матеріали, електродні матеріали високоякісних електронних компонентів

Гальванічна промисловість

Матеріал срібного покриття для електроформування золота

Особливості

Короткочасне прання не впливає на його функцію; з натуральним кольором, може бути розгорнутий колір, застосування не впливає на фарбування, може повністю замінити свинець, олов'яне зварювання, довгострокове використання антибактеріальних наночастинок срібла в організмі сформує срібло нанесення на біологічні, негативні наслідки, надмірне осадження і навіть значне явище отруєння, наночастинки срібла, нестабільні в навколишньому середовищі, матимуть певний вплив на екологію, будуть вбивати навколишнє середовище в корисних бактеріях, пластичні вироби в наночастинках срібла після закінчення опадів закінчуються. Більше не мають бактерицидної функції, час в цілому три місяці до шести місяців, довгострокове використання буде шкідливим для організму, викликаючи симптоми отруєння, впливають на фізичний розвиток.

Інструкція

Пряме або непряме використання.

Програми

Наночастинки срібла мають антибактеріальні властивості, що застосовуються до життя, в тому числі дитячі товари, посуд та пляшки мають застосування, імпорт Sheng сріблясті наночастинки антибактеріальний посуд є безпечним матеріалом, буде пляшка Сеула (пайл-срібла наночастинки PES головоломки пляшка, Pyle пляшка пляшки пляшки PES срібла, пайл PES комбінована головоломна пляшка) містять матеріал наночастинок срібла. Срібні наночастинки безпечні та широко використовуються.


Пара:Неорганічна сполука використовувати дуже широкий Наступний:Срібні наночастинки динамічний процес