Характеристика матеріалу Silver Nano

- Sep 29, 2017 -

Nano Silver - це металеве срібло, що робить нанорозмірні частинки. Розміри частинок наносрібла приблизно 25 нм в основному, на escherichia coli, neisseria gonorrhoeae, chlamydia trachomatis та інших десятках патогенних мікроорганізмів мають сильне гальмування та ефект вбивства, і не буде розвиватися резистентність. Бавовняні шкарпетки, виготовлені з наносрібних та гребінців, володіють гарним антибактеріальним та протизапальним ефектом.

Завдяки гарній провідності частинки наносрібла мають дуже важливу роль у мікроелектроніці. Ефект поверхні та квантовий ефект наночастинок срібла мають деякі спеціальні програми, такі як покращений поверхневий матеріал та застосування в медицині.

1. Наносрібло - порошкоподібна однорідна речовина зі сріблом, розміром менше 100 нм і взагалі від 25 до 50 нм.

2. Продуктивність наносрібла безпосередньо пов'язана з його розміром частинок.

Дослідження показало, що чим менше розмір частинок, тим сильніше бактерицидну дію.

Особливості продукту

Короткочасне прання не впливає на його функцію; З натуральним кольором, кольором, застосування не впливає після фарбування, може повністю замінити свинець, олов'яне зварювання, довгострокове застосування наносистого антибактеріального складу буде утворюватися в організмах, які будуть депозитом біологічного, шкідливого впливу на організм людини і депозит занадто багато навіть мають очевидну токсичність, наносрібло випарується в навколишнє середовище, також буде мати вплив на екологію, знищить навколишнє середовище корисні бактерії в організмі, пластичні вироби з наномірних опадів срібла після того, як вже не мають функції стерилізації, загальні в від трьох місяців до півроку, використання протягом тривалого часу буде шкідливим для організму, спричинить симптоми отруєння, вплине на фізичний розвиток.

Наномір (nm) - це найменша одиниця вимірювання, що слідує за мікрон, і один нанометр - це мільйонне число міліметра, або мільммікрон, або мільярдне число метра. Нано срібло, це використання найсучасніших нанотехнологій буде срібло нано, нанотехнології, срібло в стані стерилізаційних здібності має якісний стрибок, мало хто може виробляти потужний антисептичний ефект наночастинок срібла може вбити більше 650 видів бактерій протягом декількох хвилин, стерилізація широкого спектру і без будь-якого опору, може сприяти зцілення рани, росту клітин і відновлення пошкоджених клітин, без будь-яких токсичних ефектів, також не виявило стимуляції реакції шкіри, це широке застосування антибактеріальних наносрібних, відкритих широких перспективи, це останнє покоління природних антибактеріальних засобів

Частинки нанорозмірних срібла безпосередньо в бактерії поєднуються з ферментами метаболізму кисню (SH), бактерії задихаються унікальним механізмом дії, експозицію можна вбити більшістю бактерій, грибків, цвілі, спор та інших мікроорганізмів. До восьми основних вітчизняних авторитетних досліджень було виявлено: лікарські резистентні збудники, такі як е. опір колі, стійкість до золотистого стафілокока, стійкість до псевдомонас аерогінноса, ферментний стрептокок, резистентний ентерокок, анаеробні бактерії, такі як всебічна антимікробна активність; Бактерії, такі як стафілокок aureus, escherichia coli, pseudomonas aeruginosa, candida albicans та інші G +, g-sex збудники мають бактерицидний вплив на звичайні бактерії поверхні осколків і рани. Він також має потужний бактерицидний ефект на хламідіозний трахоматіс та гонокок, що передаються статевим шляхом.

Один антибіотик може вбити близько шести збудників, тоді як наносрібні можуть вбити сотні хвороботворних організмів. Вбивство бактерій, грибків, трихомонідів, гілок / хламідій, гонококів, бактерицидної дії та бактерій з антибактеріальною резистентністю мають однаковий ефект


Пара:Ляпіс фізико -хімічні властивості Наступний:Нітрат срібла може реагувати з лугами