Скринінг ниткоподібні гриби на Протимікробні срібло Наночастки срібла синтез

- Feb 13, 2017-

Дана робота була мета скринінгу пакетного 20 штамів грибкової, ізольовані від грунту плантації цукрової тростини, з метою виявлення тих, хто здатний біосинтезу Наночастки срібла. Ці Наночастки срібла, як відомо, мають великий і ефективного застосування клінічної мікробіології.


Чотири штамів виявилися здатні біосинтезу Наночастки срібла. Biosynthesised Наночастки срібла характеризувалися UV-vis спектроскопії, сканування електронної мікроскопії, EDX та XRD.


Вони були встановлено середній розмір 30-100nm, регулярно круглі форми і потенційних антимікробної активності проти Escherichia coli, золотистого стафілокока і синьогнійна паличка. Антимікробної активності, було встановлено, бути безпосередньо пов'язані з концентрацією Наночастки срібла.


Mycogenic синтез Наночастки срібла є зелений біогенні процесу переважніше інші альтернативи. Тому що гриби великі виробники позаклітинних ферментів цей процес робить розширення масштабів простим завданням з високою важливістю для клінічної мікробіології на боротьбі з мікробної опору, а також для інших промислових застосувань.

Пара:Вчених в коледжі W.va. присутній висновки з економічних, спільноти вплив Дослідницькі проекти Наступний:IDTechEx дослідження новий звіт на друкованих, органічні, гнучкі електроніки