Науковці створили крихітні лазерної використання Наночастки срібла

- Jan 06, 2017-

Вчені у Фінляндії проклали шлях для нового покоління заощадливий нанорівні лазерів. Дослідники з університету Аалто створили лазер, який працює на такі незначні масштаби, світло може відскакувати і назад кілька сотень разів.

Плазмовий лазерного генерує видно світлової хвилі за допомогою темно решітки режими, перший.

Більшість лазери покладатися на дзеркала для отримання зворотного зв'язку сигналу необхідно для лазерного світла. Нано лазерного використовує випромінювальну зв'язком між Наночастки срібла, замість цього. Лазерна генеруючої Наночастки срібла розташовуються в періодичних масиву, кожна частинка - вимірювання за 100 нм через - діє як крихітні антени.

Вводу енергії, необхідної, щоб викликати лазеру передбачено органічних флюоресцентних молекул. Тому що лазерний світло довжинах хвиль і інтервал між матч Наночастки срібла, масив випромінює в унісон.

Крихітні лазери можуть бути надзвичайно корисними в науці, але вони також можуть бути надзвичайно важко працювати з. У цьому випадку, лазерного випромінювання, створені в таких невеликих масштабах може бути дуже короткий термін, щоб бути корисним.

Дослідники обходив проблему за допомогою так званих andquot; темного modes.andquot;

andquot; Темні режимі інтуїтивно зрозумілий, розглядаючи регулярні антени: одномісний антена, коли за рахунок струму, випромінює сильно, тоді як два антени – якщо рухомий протилежної струмів та розташовані дуже близько один до одного - випромінювати дуже мало, andquot; дослідник Paivi Tormйдеться в прес-релізі. andquot; Темні режимі в масив наночастинки індукує аналогічні протилежне фазний струмів в кожному наночастинки, але тепер з видимого світла frequencies.andquot;

Дослідники також виявили унікальний спосіб дати світло бігти за межі крихітні масиву.

andquot; Використовуючи невеликий розмір масиву, ми знайшли втечу маршрут світло, andquot; пояснив аспірант Хейккі Реколь. andquot; По відношенню до країв масив на Наночастки срібла почати вести себе більш як регулярні антенами, які випромінюють зовнішніх world.andquot;

Дослідники детальне нова лазернав журналі Природа комунікацій.


Пара:НАНОДРОТИННИЙ "УКЛАВ" УВІМКНУТИ ПАПЕРОВІ ДЛЯ ДРУКУ ЕЛЕКТРОНІКИ Наступний:ETEB брати участь у ПОКАЗУВАТИ TPCA 2016