Вчених в коледжі W.va. присутній висновки з економічних, спільноти вплив Дослідницькі проекти

- Feb 15, 2017-

Південна ЧАРЛЬСТОНІ, W.va.— Наука професорів у коледжі та університети по всій Західній Вірджинії вживаємо дослідницьких проектів, які впливають громадами держави та економіки.


У вівторок професори з Університету Західної Вірджинії, Маршаллові університету, Конкорд університету та державного університету Вест Вірджинії виступили з доповідями їх роботи під час СТОВБУРОВИХ салоні на мосту Долина спільноти і технічного коледжу в Південній Чарльстон.


Доктор Nadja Спітцер, в Маршалл, працює над проектом, який займається Наночастки срібла і як вона впливає на розвиток клітини мозку в дітей.


"Дитина може бути використання зубні щітки, використовуючи іграшки, бути піддані протягом багатьох років або навіть десятиліть і їх рівень є йти вище і вище. Це дуже важкий час розвитку мозку, звичайно. Якщо ці Наночастки срібла є будівництво в мозку і впливають на розвиток, то це занепокоєння,"Спітцер пояснив.


Дослідження показують, Спітцер сказав, що клітини ведуть себе інакше, і що вони стільникового функцію зміни при впливі на Наночастки срібла.


Доктор Брайан Андерсон, директор Енергетичного інституту університету Західної Вірджинії працює над проектом, який включає в себе природний газ-гідрат, термодинамічних моделювання та системи геотермальні. Він сказав, що ці системи допоможе Західна Вірджинія і світ, розробки нових джерел енергії поновлюваних і стійким.


"У нас, в Західній Вірджинії, найбільш ефективним вугілля, спалювання електростанція в західній півкулі в Longview влади на північ від Morgantown. Ми працюємо з ними на те, що подальші кроки будуть ще більше збільшити їх енергоефективності видобутку вугілля,", сказав Андерсон.


Студенти об'єдналися з цих професорів роздобути досвід. Важливо залучати студентів у дослідженнях, так що вони можуть бути готовим до кар'єри, і так що вони можуть навчити майбутніх поколінь, сказав Андерсон.


"Захоплюватися ними в реальному світі проектів є те, що вирішальне значення бо проблеми та виклики розвиватися кожен день і кожен рік і підручників не може йти в ногу з нею," сказав він.


Спітцер сказав своїм учням дізнатися про лідерство і зв'язок, не тільки наука.


"Кожен з них отримати свій власний проект, вони повинні з'ясувати строки, вони повинні може контролювати або вчити речі для інших студентів, то вони йдуть на міжнародних конференціях, і вони повинні представити свої дослідження вчених, кандидат від світу, сказала вона.


Інші провідні включені д-р Джозеф Аллен fromConcord університету і д-р Sanjaya від державного університету Вест Вірджинії.


Аллена дослідження спрямовані на розуміння землетрусів збереглися в глибокий зонами розломів. Sanjaya веде дослідницької програми дизайн рослин і microalgae до посилення біоенергетичних і поживну цінність.


У вівторок презентації були під егідою Західна Вірджинія вищої освіти режимної комісії відділу науки та досліджень.

Пара:TMDC Nanoflakes Робить новий тип сонячних батарей Фотосинтетичний Наступний:Скринінг ниткоподібні гриби на Протимікробні срібло Наночастки срібла синтез