Друкованою електронікою: RFID датчик платформи і гнучкі функціональних плівки для автоматичного оброблення

- Mar 17, 2017-

PrinTronics Лаврі, Лаврі гурту центр компетенції для друкованою електронікою, в "Інновації вітриною" LOPEC у Мюнхені (зал B0) 29 березня і 30, представимо світ по-перше: друковані RFID датчик платформи featuring позначку складних електричних функцій. За допомогою друкованих струмопровідного сліди етикетці поєднує в собі температурі і датчик першого відкриття NFC чіпа. Завдяки антену відображені NFC чіп буде розпізнано з смартфон, обладнаному для цієї мети. Розроблена для процесів скручуються в рулон, рішення є ідеально підходять для автоматизованої обробки.


Коли друкованих RFID датчик платформи використовується для герметизації продукт pack він виконує два важливі функції. За допомогою датчика постійно вимірює і записує температур по всьому ланцюжку постачань протягом життя лейблу. Дуже тонкий, гнучкий батареї, впроваджені в етикетці дає такі довгострокові даних журналювання. Додатково вбудований датчик першого відкриття вказує на те, чи варто етикетці була скорочена через відкрити коробки і зміст може бути схильні до несанкціонованого втручання.


Інші продукти гнучким і багатошарові плівки цілях електричної провідності, перемикання, вимірювання та контролю до продемонстровані на стенді LOPEC включають друкованих струмопровідного сліди, антени, нагрівальних елементів, відбивачі, багатофункціональні користувацьких інтерфейсів та інші датчики. Ці рішення Лаврі PrinTronics також багатофункціональні і доставити високою доданою вартістю. На основі поглибленого ноу-хау в друку срібло і вуглецю, в ізоляції і через отвір interconnects, PrinTronics Лаврі розробки високоточних скручуються в рулон друк електроніки послідовно більш високих рівнях, в останні роки.

Пара:Cambrios для прискорення срібних Нанодротинний прийняття глобально зі створенням CAM Китаю Наступний:Підліток Винаходить купанням, щоб зберегти Мікроби Away