Друкованою електронікою ринку, як очікується, досягне 65,0 млрд. доларів США за 2024; Попит на смарт-упаковці гра зміни для конкурентів | ПМР

- Feb 08, 2017-

Ключові гравці, які діють в наГлобальний друкованою електронікою ринкумати була, що борються утримувати лідерство з розробки нових продуктів, впровадження нових технологій та інноваційних продуктів. Дослідження ринку прозорості зауважує, що деякі з провідних гравців на світовому ринку, Samsung Electronics Co., Ltd., корпорації Xerox, тонка плівка електроніки ASA, Optomec Inc. і Intrinsiq матеріали, Inc Ці компанії очікується зосередитись на стратегічних бізнес альянсів для залишаються актуальними для intensifying конкуренції, злиття та поглинання компаній.

Відповідно до доповіді дослідження ринку глобального друкованою електронікою коштував США $25,4 bn в 2015 році і як очікується, досягне оцінки США $65,0 до кінця 2024. Прогнозний період 2016 і 2024 глобальний ринок, як очікується, прогрес в CAGR 11,0%.

Азіатсько-Тихоокеанського регіону до лідирувати на упаковці, як країни, що розвиваються тримати попит на стійкий друкованою електронікою

Географічно, глобальний друкованою електронікою ринку сегментована в Північній Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Європі, Латинській Америці і Близького Сходу та Африки. Ці Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, як очікується, лідирувати на упаковці у прогнозному періоді. Хоча регіон, як очікується, свідок незначні ковзання, вона все ще придбає частку 36,0% на світовому ринку до кінця 2024. Економік, що розвиваються з Індії, Китаю і Японії за прогнозами, щоб дати друкованою електронікою ринку в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні постріл в руку в найближчому майбутньому.

Отримати зразку PDF-файлу для професійних досліджень статистика

Роздрібна та упаковка сегмент обіцяє непохитна зростання протягом усього прогнозного періоду

З точки зору застосування світовий ринок розподіляти на роздрібних пакування, автомобільної та електроніки. Дані, роздрібна та упаковка сегмент відбулася найбільша частка на світовому ринку в 2015 році. Зростаюча роздрібної торгівлі і зміни сприйнять до упаковки як очікується, водити цього сегменту на світовому ринку в найближчі роки. Кінець 2024, роздрібна та упаковка сегмент, як очікується, припадає на частку 34,5% ринку глобального друкованою електронікою. Зростаючий попит споживача на смарт-упаковці, як очікується, грає критичну роль у розвитку цього сегменту. Технологічні удосконалення та досягненнями у методах упаковки досягли помітне розходження з різким зростанням доходів роздрібних і упаковки додатків сегмент.

Глобальний друкованою електронікою ринку приводиться в зростаючий прийняття органічних матеріалів для виготовлення друкованих електроніки. Поглинання органічних матеріалів є пояснюється їх економічної ефективності для друку гнучких дисплеїв. Крім того, як напівпровідникового і проводить органічні матеріали, такі як Полімери й молекул можуть бути використані для цілого ряду цілей. Зростаючий тиск, щоб скоротити споживання енергії, негативного впливу на навколишнє середовище і матеріал втрат також буде запропоновано декілька виробників використовувати органічних матеріалів для друкованою електронікою. Ринку також, ймовірно, щоб свідок сплеск попиту на друкованою електронікою, як промисловість показує великий інтерес до використання покриттям робіт для друкованою електронікою.

Бідні наявність органічних матеріалів стримувати ринку

Хоча основною рушійною фактор обертається навколо використання органічних матеріалів для друкованою електронікою, він став також фактор, що заборонний ринку. Бідні наявність органічних матеріалів діє як основною перешкодою для світового ринку. Крім того, є ще комерційно життєздатним, ніж ті, що органічні неорганічні електроніки. Крім того, вичерпне дослідження, необхідні для використання органічних компоненти також збільшує вартість виробничих процесів. Таким чином, високі експлуатаційні витрати і менше доступності або органічних матеріалів, як очікується перешкоджають на світовому ринку в найближчі роки.

Цей відгук на основі прозорості ринку дослідницький звіт, під назвою andquot;Друкованою електронікою ринку - частка зростання тенденції в галузі глобальної аналіз розмір і прогнозу 2016-2024.andquot;

Пара:IDTechEx дослідження новий звіт на друкованих, органічні, гнучкі електроніки Наступний:Провідна фарб у 2017: Наступний великі речі