Аналіз ринку Printed Electronics За матеріалом (Чорнило і підкладки), за технологією (для струминного друку, екран, гравюра, і Флексографическая), по влаштуванню (дисплей, Фотоелектричні, освітлення, RFID, і інші), по регіонах і по сегментам Прогнози, 2014 - 2025

- Mar 14, 2017-

НЬЮ - ЙОРК, 27 лютого 2017 р / PRNewswire / - Глобальний ринок друкована електроніка по прогнозам, досягне 19150000000 доларів США до 2025 року, згідно з новим звітом Grand View Research, Inc. Бурхливі попит на гнучкій електроніки при низькому виробництві витрати і потреба в екологічно чистих технологій прокладає шлях для розширення використання цієї технології.

Крім того, збільшення проникнення IoT у всьому світі, виявляється головним фактором в витягати друковане ринок електроніки в протягом прогнозованого періоду. Постійно зростаючий попит на IoT в телекомунікаційній галузі для зміцнення мережі та оптимізації продуктивності поряд з операціями , як очікується , щоб просунути застосування технології в протягом прогнозованого періоду.

Численні технологічні досягнення і розробки привели до еволюції різних електронних пристроїв і приладів. Зростаюче розуміння і зручні технології призводять до швидкого ухвалення цих інноваційних продуктів значно.

Компетентні гравці галузі вкладають в основному на пов'язану з цим діяльність R & D для того , щоб збагатити портфелі продукції і встановити свою присутність на ринку. В кінці кінців, прийняття ефективних і надійних технологій , таких як друкована електроніка виявилася б необхідність для виробників по всьому світу. Таким чином, друкована електроніка передбачається шукати помітна увага через електронний сектор споживачів в протягом прогнозованого періоду.

Друковане ринок електроніки класифікується на основі матеріалів , необхідних, технологій і пристроїв , що мають основне застосування в протягом прогнозованого періоду. Азіатсько - Тихоокеанський регіон вносить свій вклад в основний попит проводять чорнила і , як очікується , щоб тримати владу над розрахунковому часу. Ця вимога може бути приписаний збільшенню виробництва побутової електроніки по всій країн регіону.

Тим НЕ менше, Північна Америка і європейські країни , такі як Великобританія, Німеччина, Норвегія і включає в себе різні організації та об'єднання , які беруть участь в справі заохочення та інвестицій в R & D для розробки в друкованої технології електроніки. Крім того, в Азіатсько - Тихоокеанському регіоні також очікується свідком великий попит , який привів компанії інвестувати значні кошти для підвищення якості чорнила, надійність і інші провідні властивості.

Характерні особливості технології струминного друку , такі як менша витрата чорнила і матеріальних втрат, гнучкість, компактність, і менша первісних інвестицій веде технологію , щоб випробувати примітну стрижа в протягом розрахункового періоду. Крім того, друковані електронні пристрої RFID є інший сегмент спостерігати чудовий зростання в протягом прогнозованого періоду внаслідок вимогливого застосування в пакувальній галузі. Таким чином, впливаючи позитивно для зміцнення глобального ринку друкованої електроніки по всій земній кулі.

Інші ключові висновки доповіді свідчать:  

Друковане зростання ринку електроніки може бути приписаний зростаючої прийняття технології струминного друку, зростаючого дисплея і друкованих сегментів RFID пристроїв.

Підвищення інформованості в відношенні збереження природних ресурсів веде до прийняття екологічно чистих альтернатив, таких як прийняття фотогальванічних пристроїв , які далі приписуючи зростання технологій.

Провідні чорнило і технологія трафаретного друку є два сегменти домінуючі спільного ринку друкованої електроніки , що складають основну частку.

Різні організації та об'єднання просувають друковану технологію електроніки в європейських країнах , таких як Німеччина і Великобританія, складаючи для значної частки в 2015 році.

Основні учасники галузі включають в себе:
Enfucell Oy, GSI Technologies, NovaCentrix, і T-Ink, Inc. Основні стратегії підвищення слідують компетентних гравців включають підписання партнерства або дистриб'юторських угод, злиттів і поглинань , а також збагатити свої портфелі шляхом проведення безперервного R & D.Пара:Використання чорнила з наночастками Silver пропонує можливості для нового жорстких і гнучких гібридних Circuitry Наступний:Провідні чорнило в 2017 році: Наступний великі речі