Новий гібридний фарб дозволу на друкованих, гнучкий електроніки без спікання

- Jan 20, 2017-

Електронних схем прямо з ручкою.
Кредит: Зображення надано ІНМ - Лейбніц-інституту близькосхідної Neue Materialien гГмбХ

Дослідження вчених в ІНМ поєднували вигоди від органічних і неорганічних електронні матеріали в новий тип гібридних фарб. Це дозволяє електронних схем для застосування до паперу безпосередньо від пера, наприклад.

Електроніка майбутнього буде надруковано. Гнучка ланцюгів, може виготовлятися недорого на фольгу або папері, використовуючи типографських процесах та дозволу на футуристичні конструкції із кривих діоди або елементів введення. Це вимагає для друку електронні матеріали, які можна роздрукувати та зберегти високого рівня провідності під час використання незважаючи на своєї криволінійні поверхні. Деякі намагалися і перевірених матеріали включають органічні, провідна полімери і Наночастки срібла зроблені струмопровідного оксидів (TCOs). Дослідження вчених в ІНМ - Лейбніц-інституту нових матеріалів тепер поєднували вигоди від органічних і неорганічних електронні матеріали в новий тип гібридних фарб. Це дозволяє електронних схем для застосування до паперу безпосередньо від пера, наприклад.

Розробники будуть демонструючи свої результати і можливості вони пропонують на стояти B46 в холі 2 в цей yearand #39; s торговельного ярмарку Ганновера як частину провідних торгівлі Показати andamp досліджень; Технологія, яка буде проходити з 25 по 29 квітня.

Створити свої гібридні фарб, дослідження вчених з металів з органічними, провідна полімерів Наночастки срібла покриттям і зважені їх в суміші з водою і спиртом. Ці суспензій наноситься безпосередньо на папері або фольгу, за допомогою пера і вони сухі без будь-яких подальшої обробки до форми електричних ланцюгів.

andquot; Електропровідних полімерних матеріалів, що використовуються в OLEDs, наприклад, які також можуть бути виготовлені на гнучкі підкладки, andquot; розповідає, Тобіас Краус, керівник дослідження групи утворення структури в ІНМ. andquot; Поєднання металу та нано частками, який ми представляємо тут об'єднує механічну гнучкість з надійності металу і підвищує електричний conductivity.andquot;

Розробники об'єднати органічних полімери з золотою або срібною Наночастки срібла. Органічні сполуки мають три функції: andquot; З одного боку, сполуки служити лігандами, гарантуючи, що на Наночастки срібла залишаються припинена в рідкі суміші; будь-які агломерації частинок буде мати негативний вплив на процес друку. Одночасно, органічними лігандами переконатися, що на Наночастки срібла гарне розташування під час сушки. У кінцевому рахунку, органічні сполуки виступати в якості ´hinges´: Якщо матеріал зігнуті, вони підтримують електропровідності. У шарі Порошки металів без футляра полімер електропровідності швидко будуть втрачені при згинанні матеріалу, andquot; матеріал вченого Краус триває. За рахунок поєднання обох матеріали при згинанні, електропровідності є перевищує в все в шар, що виготовляється виключно з струмопровідного полімер або шаром виключно з металу Наночастки срібла.

andquot; Металеві Наночастки срібла з лігандами вже друкуються на формі електроніки сьогодні, andquot; пояснює фізико-хімік Краус, додавши, що снарядів в основному повинні були бути вилучені шляхом спікання процес, тому що, хоча з одного боку вони контролюють композиція на Наночастки срібла, з іншого боку, вони не є провідна. Він додав, що це було важко, у разі перевізника матеріали, які чутливі до температури, такі як папір або полімерних плівок, оскільки дані будуть пошкоджені під час процесу спікання. Краус узагальнює результати своїх досліджень, кажучи: andquot; наш новий гібридний фарб наведено струмопровідного, як тільки вони мають сушать, так само як бути особливо механічно гнучким і вони не вимагають sintering.andquot;


Пара:Провідна фарб у 2017: Наступний великі речі Наступний:MIT дослідники розробити процес друку для електронних підписів