MIT дослідники розробити процес друку для електронних підписів

- Jan 20, 2017-

Уявіть, що вміє читати електронні дані в реальному часі на етикетці. Наприклад, ваш barista може роздрукувати підпис так що ви знаєте, як гарячі свою каву саме як час проходить. Електронні підписи можуть виявитися корисним у певних програм. Ця технологія того, можна зробити друку електронні поверхонь для широкого спектру функцій можливих.

Дослідники Массачусетського технологічного інституту розробили процес друку для транзистори, які можуть зробити електронні підписи та аналогічні поверхонь недорогий реальність.

"Існує величезна потреба в друк електронні пристрої, які надзвичайно недорогі, але забезпечують прості міркування та інтерактивних функцій," говорить а. Джон Харт, ад'юнкт-професор Міцуї розвитку кар'єри в сучасні технології та інженерії в Массачусетському технологічному Інституті.

"Наш новий процес друку є сприятливою технології для високої продуктивності, повністю друкованих електроніка, у тому числі транзистори, оптично функціональних поверхонь і повсюдно датчики".

Друк електроніки не є новою концепцією. Струменеві та гумові тиснення методи використовуються для з тьмяним результатів. За словами дослідників папір нещодавно опубліковані в журналіНаука досягнення, такі прийоми важко контролю в малих масштабах і, як правило, виробляти кави кільце моделі, в яких чорнила розливів за межами. Нерівномірна відбитки також може призвести до неповні ланцюгів.

Техніка, намітив вНаука досягненнявключає в себе дизайн марки nanoporous – типу штамп, що є spongier, ніж гуми і розміром з мізинець ніготь. Ці талони функцію візерунки менший за шириною людського волосся.

Пористість ці штампи дозволяє рішення Наночастки срібла, свого роду чорнила, рівномірно текти через штамп і на бажану поверхню. Це дозволяє великою роздільною здатністю, ніж штамп друку.

Вуглецеві нанотрубки використовуються для штамп. Це сильний, мікроскопічні аркушів атомів вуглецю розташовані в циліндри.

"Це дещо щасливим, що рішення для друку із високою роздільністю електроніки використовує наш фон у прийнятті Вуглецеві нанотрубки протягом багатьох років", говорить Харт.

«Ліси Вуглецеві нанотрубки передавання фарб на поверхню, як величезної кількості крихітних перо пір'я».

Зробити штампи, дослідники використовували раніше розроблені методи, щоб рости Вуглецеві нанотрубки на кремнієвою поверхнею в різних моделей, у тому числі соти і квіткових фігури. Ці нанотрубки були покриті тонким полімер для того, фарба буде проникати нанотрубки структур і що в нанотрубки не буде скорочуватися після того, як фарба була вказана. Вони потім пройняті штамп невеликий обсяг електронного чорнила, що складаються з Наночастки срібла як срібло, Оксид цинку або напівпровідникових квантових точок.

Важливим компонентом для друку ці точного, висока роздільна здатність моделі є у розмірі тиску на штамп чорнила. Це точне тиск було визначено за моделлю передбачити кількість збройних сил, необхідно штамп рівним шаром чорнило на підкладку. Підприємство оснащено друкарською машиною з моторизовані ролика була побудована для процесу. Дослідники фіксованого кожного штамп на платформу, прикріплені до весни, і вони звикли це контролювати сили використовували до прес-штамп проти підкладки.

"Це було б це безперервний процес промислового, де ви хотіли мати печатку, і роликові, на яких ви б субстраті потрібно надрукувати на, як котушки пластикові плівки або спеціалізовані паперу для електроніки," говорить Харт. "Ми виявили, обмежується двигуна, ми використовували в системи друку, ми могли б друку на 200 міліметрів за секунду, безперервно, який вже конкурентних ставок промислових технологій друку. Це, в поєднанні з десять разів поліпшення здатності друку, які ми продемонстрували, обнадіює."


Пара:Новий гібридний фарб дозволу на друкованих, гнучкий електроніки без спікання Наступний:Низькотемпературна спікання високої провідності срібло чорнила для гнучкого електроніки