Низькотемпературна спікання високої провідності срібло чорнила для гнучкого електроніки

- Jan 16, 2017-

Команда reserchers доповідь наївні синтезу процедура для розвитку міцні, безкоштовно частинок і низькотемпературна спікання срібло органічних попередником (СОП) фарби за допомогою низькою точки кипіння м'який органічних Комплексування лігандами.
Example of a flexible-circuit film. Source: Patrick Mansell/PennStateСинтезований фарб були надруковані на змінної підкладки, таких як скло, ПЕТ і Пі методами, спін покриття і насадка jet друку.

Відмінне зчеплення і висока провідність

Як надрукований фільми були спечених при низьких температурах (andlt; 90 ° С), щоб досягти гладкою срібло фільмів, маючи відмінне зчеплення та високу електропровідність. SOP спина покриті фільм на склі, отжигают на 60 ° C і насадка jet друкованих фільм на ПЕТ спечених на 75 ° C, принесло високої conductivities 1,07 × 106 С/м і 2.74 × 106 С/м, відповідно, які є тільки один замовлення з магнітудою нижче, ніж сипучих срібло (~ 107 С/м). Срібні фільми, пов'язані з свето - випромінюють діоди (Сід) також показали відмінну адгезію сила через підгину і скручування тест.

Пара:MIT дослідники розробити процес друку для електронних підписів Наступний:Цифровий друк готові проводять чорнила цілі Повномасштабне виробництво