Неорганічна сполука риси і використовує

- Sep 01, 2017-

Переважна більшість неорганічні речовини можуть бути класифіковані за оксидів, кислот, лугів і солей. Організми в на неорганічні має значення переважно води і деякі неорганічні іонів, таких як Na, K +, Ca2 +, Mg2 + +, Cl-, SO42-і так далі. Людське тіло містить майже всі типи елементів в природі, в якій вуглецю, водню, кисню і азоту, в основному у вигляді органічних сполук, решта іменуються до неорганічні (мінеральних або ясен). Таким чином, неорганічні речовини в основному складається з: води і неорганічних солей, може бути класифікована як вода: у поєднанні з води і безкоштовну воду, в поєднанні з вода є важливим компонентом пористої структури, безкоштовною водою є гарним розчинника, транспортні речовини, бере участь в хімічних реакціях. Неорганічні солі можна розділити на: іонів і сполук, іонів для підтримки нормальної клітини життєдіяльності, з'єднання є важливою складовою внутрішньоклітинних сполук.

Оксид

Складається з двох елементів, однією з яких є елементом кисню гумової суміші. Речовини, яка вступає в реакцію з киснем називається послугами оксид. За даними різних хімічних властивостей оксидів можна розділити на два види кислому оксидів та лужні оксидів. Кислотний оксид: оксид, який діє як сіль з водою або як базу. Триоксид сірки, таких, як оксид фосфору, вуглекислий газ і тому подібне і більшість з неметалічних окису є кислому оксидів.

Лужна оксид: може реагувати з кислоти для виробництва солі і води оксидів та продукту можна тільки солі і воду, не може мати будь-які інші речовини. Лужна оксидів входять оксиди low Сторі активних оксидів металів і інші метали, зокрема Цао, Бао та CrO, MnO.

Неорганічні кислоти

Клас сполук, які можуть іонізують H у водних розчинах. Кислота соляна, сірчана кислота, іонізації азотної кислоти в водного розчину, отриманого аніон (кислота), хоча різних, але отриманий катіон (H) те ж саме, так що вони поширених місце в природі, наприклад, з солено; Багато метал; можна зробити синій лакмусовий папірець червоний і так далі. У вузькому сенсі катіонного іонів у водний розчин — всі вони іонів водню (наприклад, сірчаної кислоти). Більшість з цих речовин, розчинних у воді, невелика частина, таких як: силікатна кислота, нерозчинний у воді. Кислота водного розчину є взагалі струмопровідного, частина кислоти у вигляді молекул у воді, непровідних; кислота є частиною дисоціації у воді, як позитивних і негативних іонів, може бути струмопровідного.

Риси: білі або сірі шматки або гранул. Чутливі до вологи. Легко для поглинання двоокису вуглецю та вологості повітря. Розчиняються у воді в гідроксиду кальцію і виробляють багато тепла, розчиняються у кислоти, гліцерин, сахароза і рішення, практично нерозчинний у етанолу. Відносна густина 3.32 ~ 3.35. Точка плавлення 2572 ° c. кипіння точки 2850 ℃. заломлення з 1.838. Агресивних.

Застосування: 1. можуть використовуватися в якості наповнювачів, таких як: використовується як епоксидного клею наповнювач; 2. використовується як аналітичні реагенти, аналіз газу двоокису вуглецю абсорбуючого, спектральний аналіз реагенти, високої чистоти Реагенти для виробництва напівпровідникових розширення, поширення процесу, лабораторія аміаку сушіння і алкоголь off л води і так далі. 3. використовувати як сировину, може виробляти Карбід кальцію, кальцинованої соди, вибілюючий порошок, також використовуються для шкіри, очищення стічних вод, Гідроксид кальцію і різні сполуки кальцію; 4. можна використовувати як будівельні матеріали, металургійного потік, цемент quick-6, також може бути використаний для Вогнетривкі матеріали, осушувачем; 7. може бути сформульовані сільськогосподарської техніки і клею і підводний епоксидні (2) можна використовувати як decolorizer рослинної олії, препарат перевізника, грунту і кальцію добрив; Клей а також використовуватися як попередня реакція з реактиви 2402 смоли; 8. для кислих стічних вод та мулу кондиціонування; 9. може також використовуватися в котлі відключити на Протиугінний засіб, застосування вапна вологи ємність водопоглинання, так що котел водяної пари 10, можна поставилися з води, щоб підготувати гідроксиду кальцію, реакція рівняння: Цао + H2O = Ca (Огайо), реакція на поверхні го електронна система може бути сухим, для запобігання корозії, придатних для низького тиску, середнього тиску, малої потужності барабан котла довгострокові захисту; 2, що належать до реакція.


Пара:Ляпіс розгін і осад Наступний:Ляпіс хіманализу